Halil Gökoğlu, muhabirlere verdiği demeçte, ülkemizde ki ilk kez bir mağaza açtıklarını söyleyerek bu durumdan çok mutlu ve heyecanlı olduklarını söyledi. MediaMarkt ve Ankara Kent Park AVM'de mağaza açtığını hatırlattı.

MediaMarkt içinde 2 bin 900 metrekarelik bölgede mağaza içerisinde mağaza konsepti ile Türk vatandaşlarına doğrudan olarak hizmet vermek amacıyla başladığını belirtti. Halil Gökoğlu, "Microsoft olarak ülkemize inancımız tam, yatırımlara devam edeceğiz. Uzun senelerdir ülkedeyiz. Türk vatandaşına güveniyoruz." ifade etti.

SON TEKNOLOJİ VATANDAŞLAR İLE BULUŞACAK

Halil Gökoğlu, Microsoft'un ülkemize inancı da güveni de tam olduğunu söyleyerek, bu mağazanın sayesinde tüketiciler ile doğrudan olarak irtibat halinde olduğunu ifade etti.

Bu mağaza yalnızca Microsoft ürünlerinin pazarlanmayacağına değinen Halil Gökoğlu, "Tüm Microsoft ürünlerinin, bizimle beraber çalışan imalatçılarının en son çıkardığı mallar yer almakta. Bunun vatandaşların ihtiyaçlarına göre ilgi gösterilmekte. İş adamları, gençlerin farklı malların yetkili arkadaşlarımız aracılığı ile tanıtımı yapılıyor." ifadesini kullandı.

Halil Gökoğlu, mağaza çalışanları sayesinde alanında uzman olduklarını ve doğru hizmet verdiklerini dile getirerek, tüketicilerin reel ihtiyacı ile buluşturulduğunu, bu nedenle yüksek müşteri memnuniyetiyle karşılaştırıldığını ifade etti.