Manavgat ilçesinde kuraklık ayrıca susuzluk sorununun tartışıldığı toplantıda su seviyesinin birden yükselmesinin ardından su bastı. Manavgat Irmağı'ndaki su seviyesi birden yükseldi toplantıya gelenler için hazırlanmış olan yemek için ayrılan masalar sular altında kaldı. Toplantının yapıldığı alana kadar gelen sular vatandaşlara zor anlar yaşattı.

Manavgat Ziraat Odası'nın ev sahipliğiyle Kaymakam Nazmi Günlü, İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdür vekili Mustafa Özen, TARSİM Antalya Bölge Müdürü Mustafa Değer ile ilçe ziraat odaları başkanlarının katılım sağladığı Ziraat Odaları Koordinasyon Kurulu toplantısı gerçekleştirildi.

Manavgat Irmağı kenarında bulunan Küçük Şelale Restoran'da gerçekleştirilmiş olan toplantıda konuşan Kaymakam Nazmi Günlü, Antalya'nın hep turizm ile anılmasına rağmen tarımdan da adından bahsettirilmesi gerekir tarım için Antalya çok önemli bir yer kapladığını bildirdi. Kaymakam Nazmi Günlü, "Bu toplantıda ve konuşulacak konular bizim ilçemiz için de büyük önem arz ediyor." ifadesinde bulundu.

KURAKLIK MESELESİ KONUŞURKEN TOPLANTI ALANINI SU BASTI

Toplantının devam ettiği sırada Manavgat Irmağı'nda su seviyesi birden yükselmeye başladı. Katılım sağlayanlara toplantının ardından yemek için hazırlanmış olan ırmak üzerinde bulunan yemek masaları sular altında kaldı. Irmak sularının restoranın bahçesine de girerek toplantının yapıldığı masaların bulunduğu yere kadar ulaşarak katılımcılara zor anlar yaşattı.