Altın gram fiyatı yanısıra çeyrek altın fiyatları hem yatırımcısını hem de satıcısını pek memnun edeceğe benzemiyor. 30 Ekim altın fiyatları Kapalıçarşı altın fiyatları konusunda hergün araştırmamızı yaptık. 30 Ekim (bugün) çeyrek altın ne kadar dediğimiz de herkesi şok eden rakamlarlar karşılaştık.

Altının gram fiyatı mevcut artış akabinde 30 Ekim altın fiyatlarnda 156 lira civarından dengelendi. Yastık altı altınlarının kullanılması altın piyasasını daharekete geçirdi. Altın piyasasının artması akabinde en çok kullanılan çeyrek altın ve gram altın fiyatları büyük merakla araştırılıyor.. Gerek yatırım gerek se hediyelik olarak kullanılan ççeyrek altın gram altın konusunda da detaylar yaşanıyor. İşte 30 Ekim çeyrek altın fiyatları, 30 Ekim gram altın fiyatları

ALTIN FİYATLARI

Geçtiğimiz gün sonunda altın fiyatları herkesi heyecanlandıırdı. YAtırımcısını kenarda altını olanları bir hayli heyecalandıran ve mutlu eden altın ne kadar gelişmeleri nihayet belirlendi. Altının gram fiyatı, geçtiğimiz günlerde 156,8 lirayla rekor kırmasının ardından bugün 156,00 lira seviyesinde dengelendi.

ÇEYREK ALTIN NE KADAR

İstanbul Kapalıçarşı'da, dün kapanışta çeyrek altın 256,00 lira, Cumhuriyet altını 1.044,00 liradan satılırken, 24 ayar külçe altının gram fiyatı ise dünkü kapanışa göre yüzde 0,78 yükselişle 156,00 liradan işlem gördü.