16 Temmuz 2017’de kadar sürmesi beklenen organizasyon kapsamı altında çeşitli kampanyalar gerçekleştirilecek. Firmalara ise yüzde 70’e kadar indirimlerin uygulanacağı bildiriliyor.

YÜZDE 70’E VARAN İNDİRİMLER İSTANBULLULARI BEKLİYOR

Bu sene yedincisi gerçekleşecek İstanbul Shopping Fest yani İSF kapalıçarşı’da mehter takımı ve 50’den daha fazla oyuncu ve dansçıların yer alan gösterilerin sahne bulduğu tören ile ziyaretçilerin kapılarını aralıyor. Yedi tepeyi alışveriş bayramına döndüren bu dev organizasyon, 16 Temmuz 2017 Pazar gününe kadar devamı gerçekleştirilecek. Bu kapsam altında firmalar yüzde 70’e kadar indirim uygulayacağı bildirildi.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Hayri Baraçlı, törene gelerek konuşma yaptı, festival kapsamında yedi tepe adına önemli bir programın olduğunu ifadelerinde bulunarak, Kapalıçarşı’nın uluslararası ilk alışveriş merkezleri olarak adı geçen, organizasyon bu tarihi mekan olarak ev sahipliği yapacak önemli olduğu belirlendi.     

TURİZMEDE BÜYÜK KATKI SUNACAK

İstanbul Shopping Fest’in hem İstanbul için hem de ülkemizde örnek planlar imalatının gerçekleştirmesi adına önemli olarak bir çalışma olarak nitelendiren Hayri Baraçlı, “İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin hem üst hem de alt yapısı yatırımlarının gerçekten de İstanbul’u bir odak kent haline çevirme noktasında yer alıyoruz.