İstanbul Deniz Otobüsleri yaz uygulamasına geçerken, bilet ücretlerini de düşürdü. Pendik – Yalova arasında yolcular 6 lira iken, araç içi yolcu bilet fiyatı da 1 lira. Diğer taraftan İstanbul Deniz Otobüsleri, Adalar'a Yenikapı'dan da vapur açtı. Böylece Beşiktaş – Kadıköy – Yenikapı - Adalar kullanılan yol hizmet verecek.

YENİKAPI - ADALAR SEFERLERİ BAŞLADI

Okulların bitmesiyle birlikte birçok aile için tatil hazırlıkları devam ediyor. Tatile gidecekler mağdur etmek istemeyen İstanbul Deniz Otobüsleri, 12 Haziran - 17 Eylül 2017 tarihlerinde Yaz uygulamasına geçtiğini bildirdi.
İstanbul Deniz Otobüsleri’nin Yaz uygulamasının içeriğinde Yenikapı - Adalar yolculukları bu yaz itibarıyla başladı.

HATLARDAKİ DÜZENLEME ŞU ŞEKİLDE

İstanbul Deniz Otobüsleri, Pendik - Yalova ferrycat hattını sabah 06:00'dan 23:00'e kadar her saatin başında kalkacak şekilde düzenledi. Pendik – Yalova arası yaya yolcular için 6 liradan başlayan ücretle geçilebilecekken aracında yolculuk yapan kişi ücreti sabit sadece 1 lira olarak uygulanacak.

RAMAZAN BAYRAMINA TARİFELER HAZIRLANIYOR

İstanbul Deniz Otobüsleri Müdürlüğü, Ramazan ve Kurban Bayram’larına özel tarifeleri de kullanıma sunacak. Bayram gidiş - dönüşlerinde meydana gelen yoğunluğu azaltmak için, 23 Haziran - 27 Haziran arasında Ramazan Bayramı uygulaması, 25 Ağustos - 4 Eylül arasında Kurban Bayramı uygulaması yapılacak.