Turistlerin uğrak yerleri arasında olan ve turizmin başkenti olarak görülen Antalya'da hava ısısını 32 derece artırdı. Turistler ve tatilciler ise sıcak havadan faydalanmak için plaj, park, sahil ve su parklarına akın etti.

SU PARKLARI VE PLAJLARA AKIN ETTİLER

Antalya, turizm sezonunun en sıcak günlerinden birini yaşıyor. Hava sıcaklığı 32 dereceye çıkınca yerli ve yabancı binlerce tatilcinin serinlemesi için alternatif yollar aratıyor. Turistler dünyanın tanıdığı Konyaaltı Sahili'ne ve Aqualand Su Parkı'na akın akın gitti. Turistler ile beraber yerli halk da su parkında eğlenmek için yerini aldı.

TURİSTLER BOL BOL ÖZ ÇEKİM YAPTI

Turist olarak gelen vatandaşlar bol bol öz çekim yaparak anı biriktirdi. Kimisi şelalenin altında serinlerken, kimisi de havuz içinde uzanarak vakit öldürdü.

Çocuklar, onlar için hazırlanmış bölümde vakit geçirdi. Su kaydırakları ise gün boyu heyecan tutkunlarına kapılarını sonuna kadar açtı. 

BUGÜN 37, YARIN 39 DERECE OLACAĞI DÜŞÜNÜLÜYOR

Antalya’nın merkezinde bulunan Meteoroloji 4. Bölge Müdürlüğü yanında ki dijital termometre hava sıcaklığının ortaya çıkardı. Bugün 32 derece gösterilen hava sıcaklığı, yarın 37 derece, pazar günü ise 39 derece olacağı düşünülüyor.