İstanbul’un en sakin ilçelerinden biri olan Başakşehir, kişi başına düşen yeşil alan birim metrekare hesabı yapıldığında oldukça şanslı olarak gösterlen Başakşehirli vatandaşlar, tekrardan dev bir park olan Kuzey Yakası hayat bölgesi Projesi ile büyük bir yeşil bölge ve ormana da sahip olacaklar.

HER YERE YAKIN PROJE

İstanbul, Başakşehir’de 10.000 yatak kapasiteli şehir hastanesinin projesinin hemen yanında yer alan Yavuz Sultan Selim Köprüsü ve uluslararası anlamda en büyük üçüncü havalimanı İstanbul’un bağlantı yolunun bitişiğinde bulunan Başakşehir Kuzey Yakası Projesi, İstanbul’un en büyük meydan projesinin de hemen yanı başında yer almakta. Diğer yandan yeni açılmış olan İbn-i Haldun Üniversitesi yerleşim alanının da yanında yer almakta.

50 DÜKKAN VE 350 OFİS

50 dükkan ve 350 adet ofisin de içerisinde yer bulan aşağı yukarı 350 dönüm arazinin kurulu Başakşehir Kuzey Yakası Projesi daha şu anda yatırımcılar için ve İstanbul halkının da yeni gözdesi durumuna geldi.
Karadeniz ve Marmara denizinin ikinci kez bir araya getirilmesi düşünülen Kanal İstanbul’a da yürümeyle ulaşımı sağlanacak kadar yakın mesafede olan Başakşehir Kuzey Yakası Projesi’ndeki dükkân ve ofisler yakın zamanda satış işlemlerine başlanacağı bildirildi.