Antalya Tanıtım Anonim Şirketi’nin organizasyonu sayesinde, Antalya alışveriş günü ATSO’nun ana sponsorluğu ile Antalya Büyükşehir Belediyesi, ilçe belediyeleri, ilçe ticaret odası ve sivil toplum örgütleri katılım sağlaması ve destek vermesi ile 07 Temmuz ile 22 Eylül 2017 tarihleri aralarında gerçekleştirecek. ’Kentte Alışveriş Var’ sloganları ile ATSO Toplantı Salonunda gerçekleştirilen tanıtımın toplantısında konuşan Antalya Tanıtım Anonim Şirketi’nin Başkanı Yusuf Hacısüleyman, bu sene ikincisi gerçekleştirilmesi beklenen Antalyaalışveriş günleri ile Antalya’nın ticaret yaşamına can getirmeyi planladığını dile getirdi.

KREDİ KARTI İLE ALIŞVERİŞ YAPILABİLECEK

Organizasyon kapsamında tüm Antalya’yı içine alacağını ifade eden Yusuf Hacısüleyman, "Geçen yıl gerçekleştirildiği gibi Gazipaşa’dan Kaş’a kadar bütün ilçelerin bu organizasyonda yeralması sağlanmıştı. Antalya Alışveriş Günleri’ni içine alarak yapılacak olan hediye çekilişe, 18 banka, kredi ve banka kartı sahipleri de katılım sağlayacak. Yapacağımız bu çekiliş ile herhangi bir katılımı ya da başvuru şartı bulundu. Geçen yıl başarı ile yaptığımız, bu sene ise ikincisini gerçekleştirdiğimiz bu organizasyon sayesinde ilimize hayırlı uğurlu olmasını diliyor ve destek sağlayan tüm kurumlara da tek tek teşekkür etmeyi borç biliyoruz." diye konuştu.

25 TL'YE OTOMOBİL KAZANMA ŞANSI VAR

Yusuf Hacısüleyman, 77 gün devam edecek etkinliği altında alışveriş yapan tüketiciler kredi ve banka kartı sayesinde yaptıkları her 25 liralık harcama sayesinde çekiliş hakkı tanınacak. Çekilişte kazanılacak hediyeler 7 otomobil, 7 televizyon, 7 tablet, 77 bisiklet, 777 basketbol topu hediye edileceği bildirildi.