BİM, bakliyat ve pirinç malları başında olmak üstüne dükkanlarında satışı yapılan değişik yiyecek ve içecek gıdaların tedariği ve paketlemesi için bir firma kuracağını söyledi.

PAKETLEME FİRMASI KURACAK

Konuya ilişkin BİM'den KAP'a yapılan bildiriye göre yeni firmanın yüzde 100 bağlı iş ortaklığı ve 5 milyon TL sermayeli olacağını açıkladı.

1995’TE HAYATIMIZA GİRDİ

Faaliyetleri 1995 yılında 21 mağaza ile başlayan Birleşik Mağazalar Anonim Şirketi ana görevi, temel yiyecek içecek ve tüketim malları mümkün olan en ucuz fiyattan ve en yüksek kaliteden tüketici ile buluşturmaktır.

Yüksek indirimli modeli baz alarak ülkemizdeki ilk temsilcisi olarak BİM, portföyünü aşağı yukarı 600 ürüne sınırlı tutmak ile çok fazla sayıda özel isimli mala sahip olmayı hedef koymakta.

SENE İÇİNDE 630 YENİ MAĞAZA AÇARAK YOLUNA DEVAM ETTİ

Mağaza sayısı ve kârının sürekli bir biçimde yükseltme politikasını geçtiğimiz senede de devam ettirmiştir; Sene içerisinde beş yeni alan merkezinin yanı sıra 630 yeni dükkan açılarak mağaza rakamlarını aşağı yukarı oranı ile büyüme kaydetti. 2016 yıl sonu itibariyle Türkiye’de 5.602 dükkan rakamına ulaşmıştır.