Balıkesir'de Sağlık Çalışanlarına 2 Bin 900 Lira Maaş Promosyonu Verilecek

Balıkesir İl Sağlık Müdürlüğü personelini ilgilendiren promosyon ihalesinde Halk Bankası ile anlaşma yapıldı. Bu bünyede il çapında 11 bin 306 sağlık personeline tek seferde 2 bin 900 lira promosyon ödemesi gerçekleştirilecek.

Balıkesir'de Sağlık Çalışanlarına 2 Bin 900 Lira Maaş Promosyonu Verilecek

Balıkesir'de Sağlık Çalışanlarına 2 Bin 900 Lira Maaş Promosyonu Verilecek

Balıkesir İl Sağlık Müdürlüğü tarafından yapılan banka promosyon ihalesinde Türkiye genelinde rekor fiyat sağlandı. İhale neticesinde il çağında çalışan 11 bin 306 sağlık personeli tek seferde peşin olarak 2 bin 900 lira promosyon ödemesi yapılacak.

PAZARLIKLAR 4,5 SAAT SÜRDÜ

Balıkesir İl Sağlık Müdürlüğü ve bağlı sağlık tesislerinde çalışan 4D taşerondan devrolan işçiler dahil olmak üzere ortalama 11 bin 306 kişiyi ilgilendiren banka promosyon ihalesi fazla sayıda bankanın katılımı ile yapıldı. Balıkesir İl Sağlık Müdürlüğü toplantı salonunda başlayan açık artırma 4,5 saat devam eden yoğun bir teklif pazarlığından sonra 2 bin 900 lira üzerinden promosyon ödemelerinin yapılması hakkında Halk Bankası ile anlaşma sağlandı.

15 NİSAN İTİBARİYLE YATIRILMAYA BAŞLANACAK

Sözleşme ilerleyen günlerde atılacak resmi imzalarla beraber, ilk etapta 2 bin 757 kişinin alacak olduğu promosyon ödemesi 15 Nisan tarihi itibariyle çalışanların maaş hesaplarına yatırılacak. Diğer bankalarda süren sözleşmelerinin sona ermesi ile birlikte tüm çalışanlar 36 aylık süre zarfından süreleri dikkate alınarak ödemeleri gerçekleştirilecek.

Son Dakika Ekonomi Haberleri için aşağı kaydırın.

Yorum Yaz

Diğer Ekonomi Haberleri