Bakan Albayrak: Türkiye'ye Çağ Atlatıyoruz

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, 'Durmuyoruz, üretimi sürdürüyoruz! Yatırımlarımız ve projelerimizle Türkiye’ye çağ atlatıyoruz. Tarihi doğal gaz keşfimizin ardından enerji sektöründe büyük bir adım daha attık. Elektrik üretiminde rekor kırarak her alanda yükselişimizi sürdürüyoruz.' dedi.

Bakan Albayrak: Türkiye'ye Çağ Atlatıyoruz

Bakan Albayrak: Türkiye'ye Çağ Atlatıyoruz

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, sosyal medya (twitter) hesabı üzerinden Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez'in yaptığı, 'Üreten Türkiye'nin enerjisi rekorlar kırarak yükselmeye devam ediyor. Tüm zamanların günlük elektrik üretim rekorunu 1 milyar kilovatsaati aşarak kırdık. Salgına rağmen günlük/saatlik elektrik üretiminde yeni rekorlarla Türkiye'nin enerjisine enerji kattık' paylaşımını yeniden paylaştı.

Bakan Berat Albayrak, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez'in paylaşımını alıntıladığı gönderisinde ise şu ifadeleri kullandı:

'Durmuyoruz, üretimi sürdürüyoruz. Yatırımlarımız ve projelerimizle Türkiye'ye çağ atlatıyoruz. Tarihi doğal gaz keşfimizin ardından enerji sektöründe büyük bir adım daha attık. Elektrik üretiminde rekor kırarak her alanda yükselişimizi sürdürüyoruz.'

Yorum Yaz

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

EN ÇOK OKUNANLAR