1 Ocak'tan İtibaren Faturalara Zam Yok

Uzun senelerdir vatandaşın şikayet ettiği Adil Kullanım Kotası sonunda kaldırılıyor. Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Cahit Turhan 1 Ocak 2019 tarihi itibariyle AKN'nin tamamen kaldırılacağı müjdesini verdi.

Uzun senelerdir vatandaşın şikayet ettiği Adil Kullanım Kotası sonunda kaldırılıyor. Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Cahit Turhan 1 Ocak 2019 tarihi itibariyle AKN'nin tamamen kaldırılacağı müjdesini verdi. Fakat kotaların kalkmasına kısa bir süre kalan yeni internet fiyatlarının ne kadar olacağıyla birlikte en çok merak edilen diğer bir konuda sözleşmesi bitmemiş müşterilerin durumunun ne olacağı oldu.

SORU YAĞMURUNA TUTTULAR

1 Ocak'tan sonra AKN'nin kalkmasıyla birlikte faturasının değişip değişmeyeceğini merak eden internet kullanıcıları operatörlerin müşteri hizmetlerini soru yağmuruna tuttu.

FİYATLAR DEĞİŞMEYECEK

Konu ile ilgili internet sitesinden bu soruya yanıt veren Türk Telekom; Taahhüt süresince, mevcut paketlerin taahhütlü ücretleri değişmeden limitsiz hizmet verilecek. Taahhüt bitiminde de limitsiz kullanım hakkı dsürecek ve müşterilerimiz dilerse taahhütlerini yenileyerek limitsiz internetten mevcut müşterilerimize özel avantajlı fiyatlarla yararlanabilecekler. Mevcut müşterilerimize özel kampanyalarımız çok yakında duyurulacaktır.' ifadelerinde bulundu.

Son Dakika Ekonomi Haberleri için aşağı kaydırın.

Yorum Yaz

Diğer Ekonomi Haberleri