Öğrenciler! Karnesiyle Belge Alana Hediye Var

İstanbul Büyükşehir Belediyesi 2016 - 2017 eğitim öğretim yılının sömestr döneminde takdir veya teşekkür belgesi almaya hak kazanan öğrencileri ödüllendiriyor.

Öğrenciler! Karnesiyle Belge Alana Hediye Var

2010 yılından buyana "Takdir sizden hediye bizden" sloganıyla devam eden "Bir Takdir de Büyükşehir'den" projesi ile bu yıl 16 bin başarılı öğrenciye karne hediyesi verilecek.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi öğrencilere karne hediyelerinin dağıtımı için 20 Ocak Cuma günü saat 10:30’da Güngören Tozkoparan Ortaokulu'nda tören düzenleyecek. Törene İstanbul Büyükşehir Belediyesi ve Milli Eğitim Müdürlüğü yetkilileri de katılacak.

ÖDÜL PROGRAMI TAKDİR VE TEŞEKKÜR ALAN İSTANBULLU ÖĞRENCİLERİ KAPSIYOR

2016 - 2017 yarıyıl tatilinde okul çantası, defter, kalem, silgi, boyama kalemleri ve daha birçok malzemeyi içeren özel tasarım setler 16 bin öğrenciye hediye edilecek.  İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin yarıyıl hediyesi 14 ilçede 71 okulda İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından belirlenen ve takdir-teşekkür belgesi alan öğrencileri kapsayacak. 

7 YILDA 150 BİN ÖĞRENCİYE KARNE HEDİYESİ

7 yıldır devam eden proje ile bugüne kadar 100 bini aşkın başarılı öğrenciye karne hediyesi verildi. Karne notları yüksek olan öğrencileri ödüllendirirken, notları daha düşük olan öğrencilerin motivasyonlarını yükseltmeyi, onları çalışmaya ve başarıya teşvik etmeyi amaçlayan 'Bir Takdir de Büyükşehir'den' projesi kapsamında bu yıl verilecek hediyelerle birlikte yaklaşık bu rakam 150 bine ulaşmış alacak. Kaynak:AA

Yorum Yaz

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

EN ÇOK OKUNANLAR