KPSS'ye Girecekler Dikkat! Giriş Belgesi Erişime Açıldı

Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) tarafından 12-13 Eylül'de gerçekleştirilecek 2020-KPSS lisans alan oturumlarının sınava giriş belgeleri, 'https://ais.osym.gov.tr' adresi üzerinden erişime açıldı.

KPSS'ye Girecekler Dikkat! Giriş Belgesi Erişime Açıldı

KPSS'ye Girecekler Dikkat! Giriş Belgesi Erişime Açıldı

Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi'nin (ÖSYM) internet sayfasında yaptığı duyuruya göre, 12 Eylül tarihinde gerçekleştirilecek 2020-KPSS lisans alan bilgisi sınavları ilk oturumu (Kamu Yönetimi, uluslararası ilişkiler, çalışma ekonomisi ve endüstri ilişkileri) ve 2020-KPSS alan bilgisi sınavları ikinci oturumu (Hukuk, iktisat, maliye) ile 13 Eylül 2020 tarihinde yapılacak 2020-KPSS lisans alan bilgisi sınavları üçüncü oturumuna (İşletme, muhasebe, istatistik) katılacakların, sınava girecekleri bina ile salonlara atanma işlemleri yapıldı.

Adaylar, sınava girecekleri yer bilgisini veren sınava giriş belgesi ile ÖSYM'nin https://ais.osym.gov.tr adresi üzerinden erişebilecek.

12 Eylül tarihindeki 2020-KPSS Lisans alan bilgisi sınavları birinci oturumu için adaylar, saat 10.00'dan sonra, aynı gün yapılacak ikinci oturumu için saat 14.30'dan sonra; 13 Eylül tarihinde gerçekleştirilecek üçüncü oturumu için saat 10.00’dan sonra sınav binalarına giriş yapamayacak.

Yorum Yaz

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

EN ÇOK OKUNANLAR