Doğa Koleji 2019 Bursluluk Sınavı Ne Zaman Açıklanacak?

Doğa Koleji bursluluk sınavı sonuçları 2019 yılında da binlerce öğrenci tarafından merakla bekleniyor. Doğa Koleji bursluluk sınavı sonuçları ne zaman açıklanacak? Bursluluk sınavı başvuruları öğrencilerin yoğun olarak ilgi gösterdiği konular arasında.

Doğa Koleji 2019 Bursluluk Sınavı Ne Zaman Açıklanacak?

Doğa Koleji bursluluk sınavı sonuçları 2019 yılında da binlerce öğrenci tarafından merakla bekleniyor. Doğa Koleji bursluluk sınavı sonuçları ne zaman açıklanacak? Bursluluk sınavı başvuruları öğrencilerin yoğun olarak ilgi gösterdiği konular arasında. Özel okullar belli tarihlerde bursluluk sınavları yapıyor. Bu sınavlara başvuran öğrenciler, veliler heyecanla sonuç tarihini beklemeye koyuldu. Doğa Koleji bursluluk sınavı 2019 yılında 12-13 Ocak tarihlerinde yapıldı. Sınava 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ve 11. sınıf öğrencileri girdi. Bursluluk sınavı tüm Doğa Koleji kampüslerinde eş zamanlı olarak gerçekleştirildi. Sınav başarı puanı 21 Ocak tarihinde resmi internet sitesi üzerinden ilan edilecek.

DOĞA KOLEJİ BURSLULUK SINAVI SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANACAK?

Sınav başarı puanı 21 Ocak Pazartesi günü resmi internet sitesi üzerinden açıklanacak.

BURSLULUK SINAVI NE ZAMAN YAPILDI?

Doğa Koleji bursluluk sınavı 2019 yılında 12-13 Ocak tarihlerinde yapıldı. Sınava 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ve 11. sınıf öğrencileri katılım gösterdi. Bursluluk sınavında öğrenciler tüm Doğa Koleji kampüslerinde eş zamanlı olarak sınava girdi.

Son Dakika Eğitim Haberleri için aşağı kaydırın.

Yorum Yaz

Diğer Eğitim Haberleri