Hindistan'da zehirli bir yılan tarafından ısırılan bir adam, yaşayamayacağını anlayınca birlikte ölmek için eşini ısırdı. Isırma nedeni olarak kendisinin ölüp eşinin düyada kalmasını istemedi diye belirtildi.

Hindistan'ın Bihar şehirinde pazar gecesi Shankar Rai isimli bir adam zehirli yılan tarafından sokuldu. Geceyi ateşler içerisinde geçiren adam öleceğini anlayınca çok ilginç bir şey denedi. Karısıyla birlikte ölmek isteyen adam yataktan fırlayıp eşinin bileğini ısırdı.

ÖLECEĞİNİ ANLAYINCA KARISINI ISIRARAK ÖLDÜRMEK İSTEDİ

Isırığın ardından bir süre sonra ikisi de baygın düştü. çevredikiler tarafından karı koca hastaneye kaldırıldı. Hastanede yapılan tüm müdahalelere rağmen koca olan adam Shankar Rai hayatını kaybetti. Eşi kadın ise Amiri Devi ise doktorların müdahalesiyle yaşama baglandı. Amiri Devi Kadın olaya ilişkin yaptığı açıklama, "Kolumu tuttu ve benimle birlikte ölmek istediğini söyledi. Ardından kolumu ısırdı ama buna ben izin verdim keşke bende ölseydim " ifadelerini kullandı.

Amiri Devi isimli kadın keşke onunla birlikte bende ölseydim açıklamasını yaptı.Eşini çok sevdiğini belirten kadın onsuz yaşayabileceğini sanmadığını belirtti.