Eski KGB ajanı olan ve uzun bir zamandır Rusya' nın Devlet Başkanı olan Vladimir Putin, Kaliningrad bölgesinde düzenlenen Altyapı Geliştirme Toplantsı adına Kremlin' de bakanları ile toplandı.

BİR DOKUNDU BİN AH İŞİTTİ

Bu beraberliğin ana konusu hususunda bakanlarından tek tek verileri elde eden Devlet Başkanı Putin, Ekonomi Bakanlığı Özel Kalem Müdürü olan Andrey Ivanov' a bir sualde bulunarak "ruble ile gümrük vergisi hesaplanması" hususunda ne kadar yol alındığını sual etti. Gündemde olan hususun hala çalışmalarının devam ettiğini ifade eden Özel Kalem Müdürü İvanov' a Vladimir Putin' den tepki geldi.

"ÇÖZÜN O ZAMAN" AÇIKLAMASI

Rusya Devlet Başkanı olan Vladimir Putin' in sualine yanıt veren İvanov, bu durum konusunda bir takım sıkıntıların bulunduğunu ifade etti. Bu olayın üzerine Vladimir Putin, "bu problem bu kadar zor mu, mesele nedir?" sualini yöneltince İvanov panikledi ve "hayır efendim hiçbir zorluk yok. En kısa zaman içerisinde çözeceğiz" yanıtını verdi. Devamında Vladimir Putin İvanov' a sert bir şekilde "çözün o zaman" şeklinde yanıt ile Özel kalem Müdürü' ne kameraların önünde fırça attı.