Sosyal medya hesabi instagram’dan Donald trump’ın kesik başını anımsatan bir figürle poz veren Komedyen Kathy Griffin çalıştığı CNN’den kovuldu.

Kathy Griffin Amerika Birleşik Devletleri Başkanı Donald Trump’ın kafası kesilmiş ve kanlar içinde bulunduğu bir videoda yer alan ünlü komedyen Kathy Griffin basın toplantısı düzenledi.

TEHDİT EDİLİYORUM
Amerika Birleşik Devletleri Başkanı Donald Trump’ın kafası kesilmiş ve kanlar içinde bulunduğu bir videoda yer alan ünlü komedyen Kathy Griffin ölüm tehditleri aldığını ve öldürülmekten korktuğunu vurguladı.

DONALD TRUMP’I ELEŞTİRDİĞİM İÇİN ÖLMEK ZORUNDA DEĞİLİM
Komedyen Kathy Griffin ‘Amerika Birleşik Devletleri Başkanı Donald Trump’ı eleştirdiğim için ölmek zorunda değilim’ dedi.
KOMEDYENLİK KARİYERİM BİTTİ
Komedyen Kathy Griffin Basın toplantısında ağlayarak Amerika Birleşik Devletleri Başkanı Donald Trump’ı eleştirdiğim için kariyerimi bitirdiler bundan sonra bir kariyerim olacağını düşünmüyorum açıklamasında bulundu.

SÖZDE BASIN ÖZGÜRLÜĞÜNDEN BAHSEDEN CNN KOMEDYENİ KOVDU
Komedyen Kathy Griffin ‘Amerika Birleşik Devletleri Başkanı Donald Trump’ı eleştiren bir videoda yer aldığı için CNN yönetimi tarafından kovuldu.CNN yönetimi basına Komedyen Kathy Griffin CNN'den kovulduğunu açıkladı.