17 Eylül 2019
  • Istanbul 28°
  • Ankara 27.22°
  • Izmir 29°
İmsak 05:13
Güneş 06:39
Öğle 13:04
İkindi 16:33
Akşam 19:19
Yatsı 20:39
BIST101.521
Dolar5,705
Euro6,3052
Altın275,3918

Trump’ın Kesik Başıyla Poz Veren Komedyen CNN’den Kovuldu

Sosyal medya hesabından Donald Trump’ın kesik başıyla poz veren komedyen CNN’den kovuldu.

Trump’ın Kesik Başıyla Poz Veren Komedyen CNN’den Kovuldu

Sosyal medya hesabi instagram’dan Donald trump’ın kesik başını anımsatan bir figürle poz veren Komedyen Kathy Griffin çalıştığı CNN’den kovuldu.

Kathy Griffin Amerika Birleşik Devletleri Başkanı Donald Trump’ın kafası kesilmiş ve kanlar içinde bulunduğu bir videoda yer alan ünlü komedyen Kathy Griffin basın toplantısı düzenledi.

TEHDİT EDİLİYORUM
Amerika Birleşik Devletleri Başkanı Donald Trump’ın kafası kesilmiş ve kanlar içinde bulunduğu bir videoda yer alan ünlü komedyen Kathy Griffin ölüm tehditleri aldığını ve öldürülmekten korktuğunu vurguladı.

DONALD TRUMP’I ELEŞTİRDİĞİM İÇİN ÖLMEK ZORUNDA DEĞİLİM
Komedyen Kathy Griffin ‘Amerika Birleşik Devletleri Başkanı Donald Trump’ı eleştirdiğim için ölmek zorunda değilim’ dedi.
KOMEDYENLİK KARİYERİM BİTTİ
Komedyen Kathy Griffin Basın toplantısında ağlayarak Amerika Birleşik Devletleri Başkanı Donald Trump’ı eleştirdiğim için kariyerimi bitirdiler bundan sonra bir kariyerim olacağını düşünmüyorum açıklamasında bulundu.

SÖZDE BASIN ÖZGÜRLÜĞÜNDEN BAHSEDEN CNN KOMEDYENİ KOVDU
Komedyen Kathy Griffin ‘Amerika Birleşik Devletleri Başkanı Donald Trump’ı eleştiren bir videoda yer aldığı için CNN yönetimi tarafından kovuldu.CNN yönetimi basına Komedyen Kathy Griffin CNN'den kovulduğunu açıkladı.

Yorum Yaz

Diğer Dünya Haberleri