'Suriye Sürecinde Türkiye-Rusya İlişkileri' Paneli Moskova'da Düzenlenecek

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı’nın düzenlediği "Suriye Sürecinde Türkiye-Rusya İlişkileri" paneli, 4 Nisan Perşembe günü Rusya'nın başkenti Moskova'da gerçekleşecek.

'Suriye Sürecinde Türkiye-Rusya İlişkileri' Paneli Moskova'da Düzenlenecek

'Suriye Sürecinde Türkiye-Rusya İlişkileri' Paneli Moskova'da Düzenlenecek

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı tarafından organize edilen "Suriye Sürecinde Türkiye-Rusya İlişkileri" paneli, 4 Nisan Perşembe günü Rusya'nın başkenti Moskova'da gerçekleşecek.

MOSKOVA'DA GERÇEKLEŞECEK

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı'nın açıklamasına göre, geçen sene Eylül ayında Birleşmiş Milletler (BM) Genel Kurul toplantısı öncesinde New York'ta, sonrasında da Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Almanya resmi ziyareti esnasında Berlin'de, Kasım ayında da G20 Zirvesi öncesinde Buenos Aires'te, Aralık’ta Londra'da ve son olarak Çin'in Pekin ve Şangay şehirlerinde düzenlenen "Turkey Today/Bugünün Türkiyesi" panellerinin yeni durağı Moskova olarak belirlendi.

SURİYE SÜRECİNDE TÜRKİYE - RUSYA İLİŞKİLERİ 

Dünyanın stratejik öneme sahip ülkelerinde gerçekleştirilen "Turkey Today/Bugünün Türkiyesi" panelinin Moskova'daki oturumuna, "Suriye Sürecinde Türkiye-Rusya İlişkileri" başlığı altında Rus düşünce kuruluşu olan Valdai Discussion Club ile SETA temsilcileri konuşmacı olarak katılım sağlayacak.

Son Dakika Dünya Haberleri için aşağı kaydırın.

Yorum Yaz

Diğer Dünya Haberleri