Sinema Salonunda Bağırarak Spoiler Veren Adam Feci Şekilde Dövüldü

Tüm dünyada merakla beklenen Avengers: Endgame filmi vizyona girdi. Hong Kong'da bir sinema salonunda filmin gösterimi yapılırken bağırarak spoiler veren bir adam film çıkışında feci şekilde dövüldü. Adamın dayak yerken bile spoiler vermeye çalışması ilginç anlara neden oldu.

Sinema Salonunda Bağırarak Spoiler Veren Adam Feci Şekilde Dövüldü

Bütün dünyanın merakla beklediği Avengers: Endgame filmi önceki gün vizyona girdi. Hasılat rekor kıracağı tahmin edilen filmde, vizyon tarihinden önce sızdırılan bir sahne için yapım ekibinden spoiler ikazı gelmişti.

FİLMİN SONU HAKKINDA İPUCU VERDİ

Senenin en fazla beklenen filmlerinden biri olan Avengers: Endgame hayranları tarafından büyük ilgi gördü. Fakat Hong Kong'da tatsız bir olay meydana geldi. Hong Kong'da bir adam Avengers filminin izlendiği esnada sinemada bağırarak filmin sonu hakkında spoiler verince, film bitiminde sinemada olan diğer izleyiciler sinemanın dışında adamı feci bir biçimde dövdüler.

TEPKİ GÖSTERDİLER

Adam dayak yediği esnada dahi, bilet bekleyenlerin duyması için bağırarak spoiler vermeyi sürdürdü. Fotoğrafın sosyal medya üzerinden yayınlanması ardından sinema severler spoiler veren adama tepki gösterdiler.

FİLM YAPIMCILARI RİCADA BULUNDU

Filmin yapımcıları The Russo kardeşler yaptıkları yazılı bir açıklama ile sinemaseverlerden spoiler vermemeleri ricasını yaptı.

Son Dakika Dünya Haberleri için aşağı kaydırın.

Yorum Yaz

Diğer Dünya Haberleri