Şarkıcı Eminem'e, ABD Gizli Servisi'nden Sorgu!

Şarkıcı Eminem'e, ABD Gizli Servisi'nden Sorgu!

Grammy ödüllü rapçi Eminem'in, ABD Başkanı Donald Trump'ın Beyaz Saray danışmanı olan kızı Ivanka Trump'ı "tehdit ettiği" şarkı sözleri sebebiyle, ABD Gizli Servisi tarafından sorgulandığı açıklandı.

Buzzfeed News'in gündeme yansıttığı belgeler, Eminem'in, 2017 tarihli "Framed" şarkısının sözlerinden ötürü ABD Gizli Servisi ajanları tarafından sorgulandığını açığa çıkardı.

Eminem'in, "Trump'ın kızı Ivanka'yı arabasının bagajında görmekten" bahsettiği "Frame" şarkısında, hemen ardından "bir şekilde bu küçük budala sarışın kızdan sorumlu hissettiğinden" ve bir cinayetten söz ediyor.

Alınan bilgi doğrultusunda, Eminem'in "endişeli bir vatandaşın" ABD Gizli Servisine ihbarda bulunması üzerine, ajanların 2017 sonunda ünlü rapçiyle avukatları vasıtasıyla irtibat kurduğu ve Ocak 2018'de kendisini sorguladığı ancak konunun daha fazla ilerlemediği bildirildi.

Asıl adı "Marshall Bruce Mathers III" olan Eminem, 1999'da çıkardığı "The Slim Shady LP" ile şöhrete ulaşmış, bu albümle En İyi Rap Albümü dalında Grammy Ödülü'nü kazanmıştı.

Son Dakika Gündem Haberleri için aşağı kaydırın.

Yorum Yaz

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR