Kayserispor kulüp sorumlularından gelen bilgiye göre, savunmanın sağında görev alan ve Romanya Milli Takımı formasını da giyen 34 yaşındaki Sapunaru ile 2 yıllık anlaşmaya varıldı.Kayserisporlu yöneticiler bu yıl lig'de başarı hedeflediklerini belirtiler.

RESMİ SÖZLEŞME İMZALAYACAK

Romanyalı yıldız Sapunaru ile gelecek hafta resmi sözleşmenin imzalanması planlanıyor.Portekiz'in Porto ve İspanya'nın Zaragoza takımlarında da forma giyen Sapunaru, Kayserispor'un yeni teknik direktörü Marius Sumudica ile Astra Giurgiu'da birlikte çalışmıştı.

KAYSERİSPOR SABRİ SARIOĞLU’NA TALİP OLDU

Sarı Kırmızılı takım Sabri Sarıoğlu’nun sona eren sözleşmesini uzatmayarak deneyimli oyuncu ile yollarını ayırdı. Sabri Sarıoğlu’na ilk talip eski takım arkadaşının da bulunduğu Kayserispor oldu.

YÖNETİCİLER DEVREYE GİRECEK

Sabri Sarıoğlu’nun eski takım arkadaşı Umut Bulut’un aracılığı ile transfer teklifinde bulunuldu. 32 yaşındaki oyuncu için önümüzdeki hafta sonu Kayserispor devreye girecek. Kayserispor yöneticileri Sabri ile masaya oturmayı planlıyorlar.

SABRİ’NİN GÖNLÜ KAYSERİ’DEN YANA

Sabri Sarıoğlu transferi ile ilgili konuşan Kayserispor’un Başkanı Erol Bedir şunları söyledi: ''Sabri Sarıoğlu ile ben her zaman görüşüyorum. Sabri Sarıoğlu bana gönlünün Kayserispor’dan yana olduğunu söyledi.