ABD'de bir ebeveyn yavrusuyla birlikte yemek yedikleri restorandaki otomattan oyuncak top aldılar. Oyuncağın içinden 136 gram kokain uyuşturucu çıktı.

Amerika Birleşik Devletlerinde'nin Kaliforniya eyaletinde kızına hediye alan bir anne hiç beklemediği bir sonuçla karşılaştı. Adı açıklanmayan anne çocuğu için yemek yedikleri restorandaki otomattan oyuncak top aldı.Kız çocugu topla oynarken bir anda topu yere vurduğunda topun içinden beyaz un tarzında birşeyler yere sıçradı.Anne adayı olaydan şüphelenince direk polis ekiplerini aradı.

ANNESİ KIZINA RESTORANDAN OYUNCAK ALDI OYUNCAĞIN İÇİNDEN 136 GRAM KOKAİN ÇIKTI

Çocuğun topla bir süre oynadıktan sonra içerisinden beyaz bir toz çıktığını fark eden anne polise ihbarda bulundu. Oyuncaktan çıkan tozu test eden polis kokain olduğunu tespit etti. Polis kutudan 136 gram kokain çıktığını belirtti.

Otomatın bulunduğu restoranın sahibiyle konuşan polis otomata incelenmek üzere el koydu. Uyuşturucuyla bir ilgisi olmadığını iddia eden restoranın sahibi otomatın kendisine ait olmadığını, restoranındaki bir bölgeyi şirkete kiraladığını söyledi.Amerika Birleşik Devletlerinde gerçekleşen bu olayın basına yansımasıyla restoran yöneticileri gözaltına alındı.