Filistin’de terör estiren İsrail askerleri 1 ay içinde 3’ü çocuk, 8 kişiyi öldürdü ve 54o kişiyi yaraladı.

İSRAİL KATLİAMA DEVAM EDİYOR

Siyonist Yahudi çete devleti İsrail, Filistin’de sivilleri katletmeye devam ediyor.İsrail askerleri çoluk çocuk sivil gözetmeksizin öldürmeye devam ediyor.

Filistin Kurtuluş Örgütü'ne (FKÖ) bağlı Abdullah el-Havrani Araştırma ve Belgelendirme Merkezi'nin raporuna göre, İsrail askerlerinin Filistinlilere karşı uyguladığı şiddet eylemlerinde 1 ay içinde 3'ü çocuk 8 Filistinli öldü, 540'ı yaralandı.

İSRAİL YILBAŞINDAN BU YANA 54 KİŞİYİ ÖLDÜRDÜ

Filistin Kurtuluş Örgütü'ne (FKÖ) bağlı Abdullah el-Havrani Araştırma ve Belgelendirme Merkezi'nin raporuna göre yıl başından bu yana hayatını kaybeden Filistinli sayısı 54'e ulaştı. Ölenlerden 9'unun çocuk olduğu aktarıldı.

Raporda ayrıca, İsrail askerlerinin geçen ay aralarında çocukların da olduğu 530 Filistinliyi gözaltına aldığı ve Filistinlilere ait 16 evi yıktığı kaydedildi.

DÜNYA İSRAİL KATLİAMINA SESSİZ

Terör devleti İsrail’in Filistin’de yaptığı katliamların ardı arkası kesilmiyor.Birleşmiş milletlerden tutun bütün dünya bu zulme sessiz kalmayı tercih ediyor.Yahudi çete devleti İsrail ramazan bile Filistinlileri öldürmeye devam ediyor.Fakat İslam ülkeleri bu zulmu göreceğine Amerika birleşik devletlerine yaranmak için milyon dolarları ABD başkanı Donald Trump’ın önüne seriyor.