İngiltere’nin başkenti Londra’da teravih namazından çıkan Müslümanları katletmek isteyen saldırgan İngiltere’nin şarlatan ikiyüzlü medyası tarafından saldırganlığı gizlenerek algı yapılmaya çalışıyor.Faşihist yüzlü Avrupa'nın terör kendilerine vurdugunda yaygarayı koparanlar bu saldırıya sessiz kalmayı tercih etti.

THE TİMES PAÇAVRASININ TERÖR ALGISI

İngilterede en önde gazetelerinden The Times gazetesi "4 çocuk babasıydı. Zihinsel problemleri vardı." İfadesini kullanarak terör üzerinden algı oluşturdu.İngiltere'de yayın faaliyetlerini sürdüren paçavralarından The Times Londra'daki Finsbury Park Camisi'nden çıkan Müslümanların üzerine kamyoneti süren teröristi tanımlamak için şu ifadeleri kullandı.
"Londra'da camiye kamyonetiyle gire şüpheli terörist, 'tek tabanca'ydı. Olay gecesinden bir gün önce sevgilisinden ayrılmış ve bir gece kulübünden kaba davranışları yüzünden dışarı atılmıştı. 47 yaşındaki Darren Osborne, 4 çocuklu işsiz baba komşusunun çocuğuna cinayet planlama suçundan tutuklanmıştı."

NELER OLMUŞTU?

İngiltere’nin başkenti Londra’da gece 00.20 saatlerinde Londra’nın kuzeyindeki Finsbury Park Camisi'nde teravih namazından çıkan Müslümanların üzerine kiraladığı aracı sürerek 1 kişinin ölümüne, 10 kişinin de yaralanmasına sebep olan saldırganın 48 yaşındaki Darren Osborne olduğunu açıklanmıştı

Saldırıyı gerçekleştirenin İngiltere’nin batısındaki Cardiff bölgesinden olduğu, polisin bölgede detaylı incelemelerine devam ettiği aktarılmıştı.