Popüler şarkıların Amerika Birleşik Devletleri Başkanları tarafından söylenmesi olayı devam ediyor. Bu şarkıları pek tabi Başkanların kendileri söylemiyor. Başkanların yapmış oldukları konuşmalardan kesitler halinde alınan sözleri şarkılara uyarlanıyor ve ortaya renkli görüntüler çıkıyor. Bu defa ise Amerika Birleşik Devletleri' nin Başkanı olan Donalt Trump' a bu tarz bir video hazırlandı. Yapılan videoda Başkan Donald Trump popüler olan " Shape of You" şarkısını söylemekte. 

DAHA ÖNCE TOKALAŞMA KRİZİ YAŞAMIŞTI

Donald Trump gündeme çoğunlukla tuhaf halleri ile gelmekte. Geçtiğimiz haftalarda Polonya' ya gerçekleştirmiş olduğu ziyaret esnasında tokalaşma krizi yaşamıştı. Almanya Başbakanı Angela Merkel ile de aynı krizi yaşayan ABD Başkanı Donald Trump bu sorunu çözüme kavuşturmuştu.

Öte yandan Amerika Birleşik Devletleri Başkanı Donald Trump, 10 gün önce Beyaz Saray İletişim Direktörlüğü görevine atadığı Anthony Scaramucci’ yi görevden aldı. Beyaz Saray' dan yapılan açıklamada:

“Anthony Scaramucci Beyaz Saray İletişim Direktörlüğü görevinden ayrılacak. Scaramucci Özel Kalem Müdürü John F. Kelly'ye yeni bir başlangıç ve kendi ekibini kurma imkanı vermenin en iyisi olduğunu hissetti. Biz de onun hakkında en iyisini diliyoruz.” denildi.