Seneler sonra güncel nesil görüntüsüyle görücüye çıkan Nokia 3310 şimdiden ilginç bir modifiyeli versiyonu ile karşımızda.

Caviar isimli şirket tarafından yeniden dizayn edilen telefon Trump ve Putin'e ev sahipliği yapıyor. Daha önce Putin'e özel bir Nokia 3310 modeli üreten firma şimdi ise Trump için benzer bir adım attı.

Altın ve titanyum gibi materyallere yer verilen modelin fiyatı 2 bin 500 dolar.

Öte yandan Amerika Birleşik Devletleri Başkanı Donald Trump güvenlik protokollerini umursamayarak şahsi cep telefonu numarasını dünya liderlerine verdi.

TRUMP’IN CEP NUMARASINI VERMESİ ABD’DE OLAY OLDU

Amerika Birleşik Devletleri Başkanı Donald Trump bireysel cep telefonu numarasını dünya liderlerine vermesi ve herhangi bir durumda bireysel numarasından aranmasını istemesi Amerikan basının dikkatinden kaçmadı. Basına yansıyan bu olayda Amerikan halkı kendi bireysel numarasını dünya liderlerine vermesine tepki gösterdi.

TRUMP DİPLOMATİK PROTOKELLERİ BİLMİYOR

Amerika Birleşik Devletleri Başkanı Donald Trump bireysel numarasını dünya liderlerine vermesi ve bireysel görüşmelerde bulunması Amerikan diplomatik protokollerine aykırı ve bu aykırılık o ülkeyle diplomatik protokollerin iptaline kadar gidebilen bir süreç olduğu vurgulandı.