Beyaz Saray Sözcüsü Türkiye Hakkında Konuşurken Bu Hareketleri Yaptı

Beyaz Saray'ın yeni basın sözcüsü Anthony Scaramucci, konuşması esnesında Donald Trump ile bire bir aynı el hareketlerini yapınca ortaya bu görüntüler çıktı.

Anthony Scaramucci'nin, Amerika Birleşik Devletleri Başkanı Donald Trump'a benzer el hareketleri, seyircileri aynı ekipten beden dili eğitimi aldıklarını düşündürdü.

Başkan olduğu günden bu yana jest ve mimik hareketleriyle adından sıkça söz ettiren Donald Trump gün geçmiyor ki yeni skandallara imza atmasın.

 Amerika Birleşik Devletleri Başkanı Donald Trump, Polonya gezisi esnasında bir kez daha tokalaşma krizi yaşanmıştı. Polonya Cumhurbaşkanı' nın eşi olan Agata Kornhauser- Duda ile tokalaşmak adına elini uzatan ABD Başkanı Donald Trump' ın eli havada kalmıştı. Donald Trump' ın yüzünün ekşimesine sebep olan o anlar objektiflerden kaçmamıştı.

ELİ HAVADA KALDI! AVAL AVAL BAKTI

ABD Başkanı Donald Trump, Polonya' ya yaptığı ziyarette Polonya Cumhurbaşkanı Andrzej Duda ve Cumhurbaşkanı' nın eşi olan Agata Kornhauser- Duda ile bir araya geldi. Başkan Trump, ilk önce Polonya Cumhurbaşkanı Duda ile tokalaştı ardından Duda' nın eşi ile tokalaşmak için elini uzattı fakat Cumhurbaşkanı' nın eşi Agata Kornhauser- Duda, Donald Trump' ı es geçerek Trump' ın eşi olan Melanie Trump ile tokalaştı. Trump' ın şaşkın yüz ifadesi kameralardan kaçmamıştı.

Donald Trump, daha önce de Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron ile benzer bir durum yaşamıştı. Trump elini uzattığı sırada Macron, Almanya Şansölyesi Angela Merkel'e sarılmıştı. Trump'ın eşi Melanie Trump'ın elini tutma girişimi de iki kez sonuçsuz kalmıştı. 

Yorum Yaz

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

EN ÇOK OKUNANLAR