Rusya, milyarder iş adamı Igor Sosin'in eski eşi Anastasya Novikova Sosina'nın, oğlu tarafından öldürüldüğü cinayeti konuşuyor.  Aylar sonrasında Egor Sosin, işlediği cinayetin detaylarını açıkladı."ANNEM BENİMLE İLİŞKİYE GİRMEK İSTEDİ, ÖLDÜRDÜM"
İngiliz Daily Mail'in haberine göre, 44 yaşındaki Sosina'nın oğlu Egor Sosin, annesinin içindeki şeytanı kovmak için bu cinayeti işlediğini söyledi. "Annem benimle ilişkiye girmek istedi" diyen 19 yaşındaki Egor, Rusya'nın Kazan kentindeki bir otel odasında işlediği korkunç cinayet için "Yaklaşık yarım saat boyunca boğdum. Öldüğünden emin olduktan sonra, üzerine oturup tüm gücümle yüzünü yumruklamaya başladım. En az 20 kere vurdum" dedi.


UYUŞTURUCU ETKİSENDEYKEN ANNESİNİ ŞARJ KABLOSUYLA BOĞDU
Annesini cep telefonunun sarj aletinin kablosuyla boğan Egor Sosin'in, cinayeti uyuşturucu etkisinde işlediği iddia edildi. Ailenin bir yakını annesinin oğlunun uyuşturucu kullandığından haberdar olduğunu açıkladı.

BABASI İNŞAAT SEKTÖRÜNÜN ÖNDE GELEN İSİMLERİNDEN BİRİ
İngiltere'nin başkenti Londra'daki bir üniversitede okuyan Egor Sosin'in babası Igor Sosin, Rusya'da inşaat sektörünün önde gelen isimlerinden biri..