Almanya Başbakanı olan Angela Merkel, dün Köln şehrinde "Gamescom 2017 İnteraktif Oyun ve Eğlence Fuarı" nın açılışını gerçekleştirdi. Oyun sektöründe dünyanın en büyük fuarı olarak kabul gören Gamescom 2017 senesinin açılışını yapan Başbakan Angela Merkel, Ubisoft, Sony ve Microsoft gibi büyük şirketlerin standlarını gezerek teknoloji alanında meydana gelen son değişiklikler hakkında yetkililerden bilgi edindi.

MERKEL KORUMALARIN ARASINDA KAYBOLDU

Yapılan açılıştan sonra binadan çıkarken kameralara yakalanan Angela Merkel' in onlarca koruma eşliğinde yürümesi dikkatlerden kaçmadı. Korumalar sebebi ile Merkel' i görmek bile oldukça zordu.

Öte yandan 16 Nisan halk oylamasından evvel Türkiye' ye karşı ırkçı eylemler başlatan Almanya, bu küstah tavrına devam etmekte.

REİS-İ CUMHUR ERDOĞAN GURBETÇİ VATANDAŞLARIMIZA ÇAĞRIDA BULUNMUŞTU

Türkiye Cumhuriyeti' nin Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan' ın "Bunların sandıkta bir tokat yemesi lazım" şeklinde yorumda bulunarak, gurbetçi vatandaşlarımıza yaptığı 'oy vermeyin' çağrısında bulunmuş, bu durum Almanya'da rahatsızlık meydana getirmişti.

ALMANLAR ÇILGINA DÖNDÜ

Almanya Başbakan' ı Angela Merkel ve Dışişleri Bakanı olan Gabriel, üst üste açıklamalar yaparak nefret kustu.

İÇİŞLERİMİZE KARIŞMAYIN DİYOR AMA...

Reis- i Cumhur Erdoğan' ı Almanya' nın içişlerine müdahale etmek ile suçlayan Angela Merkel, Türkiye' de yapılan halk oylamasında 'hayır' oyu verenlere destek çıkacaklarını belirterek siyasi gafta bulundu.