Michigan'da bulunan Bishop Uluslararası Havaalanı'nın yaşanan bir 'vaka'dan sonra boşaltıldığı açıklandı.
İlk gelen bilgilere göre olayda bir polis yaralandı.

Yaralanan polisin boynundan bıçaklandığı iddia edildi.

GÖRGÜ TANIKLARI VAR

ABD'nin Michigan eyaletindeki Bishop uluslararası havalimanı bir polisin bıçaklı saldırıya uğraması sonucu boşaltıldı. Polisin hastaneye götürüldüğü ve durumunun kritik olduğu açıklandı

Bir görgü şahidi polisin boynundan kan geldiğini ve saldırganın gözaltına alındığını gördüğünü ifade ediyor. Havalimanına kızını bırakmak amacıyla gelen Ken Brown adlı adam "Polisin boynundan kan geliyordu.Ona hemen bir havlu bulmaları gerektiğini söyleyebildim" açıklamasını yaptı. Brown, yerde duran bıçağın yanı başında tutuklanan bir adam gördüğünü belirtiyor. 

Güvenlik tedbiri nedeniyle polis havalimanını derhal boşalttı. Polis saldrıganın gözaltına alındığını belirtti. Vakanın bir terör saldırısı olup olmadığı daha netlik kazanmadı. Yolcuların durumununsa iyi olduğu aktarıldı.

 GÜVENLİK ZAFİYETİ

Avrupa ve Dünya'nın çeşitli yerlerinde yaşanan terör saldırısının bir yenisi Amerika'da yaşandı. Son haftalarda gerçekleşen bu saldırılar akıllara güvenlik yetersizliği sorusunu akıllara getiriyor. Yetkililerin önlem alıyoruz ifadeleri karşısında neredeyse hergün bir terör saldırısı yaşanıyor.