Amerika Birleşik Devletleri Başkanı Donald Trump, Polonya gezisi esnasında bir kez daha tokalaşma krizi yaşadı. Polonya Cumhurbaşkanı' nın eşi olan Agata Kornhauser- Duda ile tokalaşmak adına elini uzatan ABD Başkanı Donald Trump' ın eli havada kaldı. Donald Trump' ın yüzünün ekşimesine sebep olan o anlar objektiflerden kaçmadı.

ELİ HAVADA KALDI! AVAL AVAL BAKTI

ABD Başkanı Donald Trump, Polonya' ya yaptığı ziyarette Polonya Cumhurbaşkanı Andrzej Duda ve Cumhurbaşkanı' nın eşi olan Agata Kornhauser- Duda ile bir araya geldi. Başkan Trump, ilk önce Polonya Cumhurbaşkanı Duda ile tokalaştı ardından Duda' nın eşi ile tokalaşmak için elini uzattı fakat Cumhurbaşkanı' nın eşi Agata Kornhauser- Duda, Donald Trump' ı es geçerek Trump' ın eşi olan Melanie Trump ile tokalaştı. Trump' ın şaşkın yüz ifadesi kameralardan kaçmadı.

Donald Trump, daha önce de Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron ile benzer bir durum yaşamıştı. Trump elini uzattığı sırada Macron, Almanya Şansölyesi Angela Merkel'e sarılmıştı. Trump'ın eşi Melanie Trump'ın elini tutma girişimi de iki kez sonuçsuz kalmıştı.