Deniz Akkaya'dan Hülya Avşar'a Şok Sözler...

'Arada' filminin galası'na katılan Deniz Akkaya'ya, Hülya Avşar ile ilgili sorular yöneltilmesi üzerine Akkaya'dan şok sözler geldi.

13.04.2018-16:30 - (Son Güncelleme: 13.04.2018-16:20)Deniz Akkaya'dan Hülya Avşar'a Şok Sözler...

'Arada' filminin galası'na katılan Deniz Akkaya'ya, Hülya Avşar ile ilgili sorular yöneltilmesi üzerine Akkaya'dan şok sözler geldi.

Galaya katılan Deniz Akkaya, bir film projesinde yer alacağını ve başrolde çok yakışıklı bir jönün kendisine eşlik edeceğini söyledi.

Muhabirlerin ''Hülya Avşar'ın açıklamasına benzer bir açıklama yaptınız'' demesi üzerine Akkaya, ''O genelde bel altı konulara girer.  Ben oyunculukla ilgili konuşuyorum'' diyerek sert çıkıştı.

DENİZ AKKAYA HÜLYA AVŞAR TARTIŞMASI

Muhabirlerin tarafından Hülya Avşar'ın, "Erkek çalışsın, kadın evde çocuklarını büyütsün" sözü hatırlatılması üzerine akkaya; "Cahil geldi, cahil gidecek. Bu kadınla ilgili ne olur bana soru sormayın. Ben geriliyorum dinlerken... Kız çocuklarını yanlış etkiliyor" demişti.

Hülya Avşar'da Akkaya'ya, "Ben söylediklerimin her zaman arkasındayım. Ben hiçbir şeyi yaşamadan ve düşünmeden söylemem. Dediklerimin 5 sene sonra anlaşılıyor olduğunu daha önce söylemiştim"
demişti.

Deniz Akkaya'da, Avşar'ın bu sözlerine, "Gereksiz şeylerle ilgili konuşmuyorum. İnsanlara prim vermek istemiyorum. Toplumu bu tarz haberlerle meşgul etmemeliyiz'' şeklinde konuşmuştu.

Son Dakika Magazin Haberleri için aşağı doğru kaydırın.

YORUM YAZ..

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Modal