İzdivaç programının bitmesinin ardından kötü kadın operasyonundan yakalanıp tutuksuz yargılanan damat adayı Birkan Key, sevgilisiyle fotoğraf paylaştı. Star TV ekranlarında Zuhal Topal'ın sunduğu izdivaç programında eş arayan damat adayı Birkan Key, programın bitmesinin ardından Adana'daki kötü kadın operasyonunda gözaltına alınmıştı.

OLAYLARIN ARDINDAN SEVGİLİ YAPTI

Olayların ardından hakkında tutuksuz yargılanma kararı çıkan Birkan Key, önce "Suçsuzum" dediği bir videoyu paylaştı, daha sonra da sevgilisiyle fotoğrafını koydu. Birkan, fotoğrafın altına "Yarim seni çok seviyorum." notunu düştü. Birkan'ın fotoğrafı yorumlara kapatması da dikkatlerden kaçmadı.

BİRKAN KEY KİMDİR NEDEN GÖZALTINA ALINDI?

23 yaşındaki Birkan Key ismini katılmış olduğu izdivaç programlarıyla duyurmuştur. Özel güvenlik görevlisi olan Birkan Key, izdivaç programları sayesinde sosyal medyada hatrı sayılır bir sayıda takipçi kitlesi edinmiş ve başka iş sektörlerine atılmıştır. Bir çok gelin adayıyla görüşmüş ancak anlaşamamıştır. Birkan Key’in adının en çok ön plana çıkmasına sebep olan iki olay ise Sevgi ve Luvrita isimli gelin adaylarıyla uygunsuz görüntülerinin ortaya çıkması olmuştu. Skandalları bitmeyen Birkan Key şimdide 2 kadına kötü şeyler yaptırdığı iddiasıyla göz altına alındığı bilgisi verilirken sorgusunun ardından işlemlerinin devam edeceğinin bilgisi verildi.