Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Selçuk Özdağ'a Telefon!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan silahlı saldırıda yaralanan Gelecek Partisi Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ'ı telefonla aradı.

17.01.2021-14:17 - (Son Güncelleme: 17.01.2021-14:12)Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Selçuk Özdağ'a Telefon!

Gelecek Partisi Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ, Cuma günü silahlı saldırıya uğramıştı.

Bunun üzerine Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu basın açıklaması yaparak Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan konu ile ilgili açıklama yapmasını beklediklerini dile getirdi.

Bugün aktarılan bilgiye göre, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan silahlı saldırıya maruz kalan parti başkan yardımcısını telefonla aradı.

Bu yönde bizzat açıklama yapan Selçuk Özdağ’ın kullandığı ifadeler tam olarak şöyledir:

‘’Şöyle bakalım olaya. Sayın Devlet Bahçeli, yazılı bir açıklama yaptı. "HDP kapatılsın, CHP ve İYİ Parti'de teröre yardım ve yataklıktan soruşturmaya tabii tutulsun", bizler için de "Pensilvanya projesi" dedi. Ben de kendisine bir tweet attım. Ben kendisine soruları sorduktan sonra Semih Yalçın beyefendi bir tweet attı. Bizim dönekliğimizden, insanların fikirlerinin değişebileceğini ama insanların partisine sadık kalması gerektiği ifadeleri içeren. Onlar her şeyi söylüyor. Kılıçdaroğlu'na, Akşener'e, Davutoğlu'na, Babacan'a PKK'lı diyorlar, ajan, hain, fetöcü diyorlar.’’

‘’Ne zaman onlar ya da MHP eleştirildiğinde hemen bir anda gençler devreye giriyor, sopalar, silahlar konuşuyor. Bundan da memnunlar. Yalçın, "Bizim hareketin delileri çoktur" açıklamasını yapmış. O delileri yola getirecek bir akıllı çıkar, bunu bilsin ki burada da deliler çok. Bunu öyle bilsin. Sayın Semih Yalçın ve Devlet Bahçeli konuşmalarını nasıl yaparsa aynı şekilde cevap alacaklar bunu bilsinler.’’

YORUM YAZ..

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR