Cumhurbaşkanı Erdoğan: Türkiye'yi Terör Örgütlerinin ve Suç Çetelerinin Tasallutundan Kurtardık

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Verdiğimiz kararlı mücadeleyle Türkiye'yi terör örgütlerinin ve suç çetelerinin tasallutundan kurtardık." açıklamasında bulundu.

11.06.2021-15:03 - (Son Güncelleme: 11.06.2021-15:30)Cumhurbaşkanı Erdoğan: Türkiye'yi Terör Örgütlerinin ve Suç Çetelerinin Tasallutundan Kurtardık

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Vahdettin Köşkü’nden video konferans yoluyla yapılan "Yukarı Afrin Barajı ve İsale Hattı"nın açılış merasiminde açıklamalarda bulundu.

''DÜNYAYLA BİRLİKTE ÜLKEMİZDE DE GÜN GEÇTİKÇE ÖNEM KAZANIYOR''

Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Milletimizin huzuruna neredeyse her gün yeni bir yatırımla çıktığımız sürdürülebilir su kaynakları yönetimi, dünyayla birlikte ülkemizde de gün geçtikçe önem kazanıyor." dedi.

"Ülke olarak sahip olduğumuz sınırlı su kaynaklarını en verimli şekilde kullanmamız gerektiği gerçeğini asla aklımızdan çıkarmamalıyız." ifadelerini kullanan Erdoğan, şu açıklamada bulundu:

''ELİMİZDEKİ İMKANLARI EN İYİ ŞEKİLDE DEĞERLENDİRMEKTE KARARLIYIZ''

"Dünyanın her alanda olduğu gibi su yönetimi konusunda da yeni bir evreye girmeye başladığı şu dönemde, elimizdeki imkanları en iyi şekilde değerlendirmekte kararlıyız.

Halen 18 milyon nüfusa 1,8 milyar metreküp su teminini sağlayacak 90 adet içme suyu projesiyle ilgili yatırımlar sürmektedir."

Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Verdiğimiz kararlı mücadeleyle Türkiye'yi terör örgütlerinin ve suç çetelerinin tasallutundan kurtardık." dedi.

Konuşmasında "Kirli gündemlerle ülkemizi eski istikrarsız ve güvensiz günlerine geri döndürmeye çalışanlara itibar etmeden, yönümüz hep geleceğe dönük olarak yolumuza devam edeceğiz." diyen Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Türkiye, ne yaşarsa yaşasın demokratik hukuk devleti ilkelerine bağlılığından, ekonomisini ayakta tutma iradesinden, serbest piyasa kurallarından asla taviz vermemiştir." diye konuştu.

YORUM YAZ..

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR