Cumhurbaşkanı Erdoğan Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde Tebrikleri Kabul Etti

Cumhurbaşkanı Erdoğan, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde tebrikleri kabul etti.

29.10.2018-13:47 - (Son Güncelleme: 29.10.2018-13:52)Cumhurbaşkanı Erdoğan Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde Tebrikleri Kabul Etti

Cumhurbaşkanı Erdoğan, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde tebrikleri kabul etti. Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'ndeki törende dikkat çeken bir pano da vardı. Peki bu panonun anlamı ne? İşte herkesin merak ettiği o sorunun yanıtı...

Anıtkabir'deki törenden sonra Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'ne geçen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, burada yapılan törende tebrikleri kabul etti.

Sırasıyla TBMM Başkanı Binali Yıldırım, Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, AK Parti TBMM Grup Başkanı Naci Bostancı, Anayasa Mahkemesi Başkanı Zühtü Arslan, Yargıtay Başkanı İsmail Rüştü Cirit, Danıştay Başkanı Zerrin Güngör, Sayıştay Başkanı Ahmet Seyit Ahmet Baş, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Cumhurbaşkanlığı Kabinesi üyeleri Başkan Recep Tayyip Erdoğan'a tebriklerini iletti. Daha sonra da milletvekilleri, Genelkurmay Başkanı Orgeneral Yaşar Güler ve kuvvet komutanları, yabancı misyon temsilcileri ve askeri personel Başkan Erdoğan'a tebriklerini iletti.

Külliye'deki törende Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın arkasında yer alan bir pano da gözlerden kaçmadı. Tüm gözlerin üzerinde olduğu panoda, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın göreve başladığı 9 Temmuz tarihinde gerçekleştirilen törene katılan devlet başkanlarının imzası olduğu belirlendi.

Son Dakika Gündem Haberleri için aşağı kaydırın.

YORUM YAZ..

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR