Can Yüce: Dinlemekten Keyif Aldığım Kimse Yok

YouTube’da şarkıları milyonlarca kez tıklanan ve geniş bir hayran kitlesine sahip olan 25 yaşındaki Can Yüce, şimdilerde yeni şarkısının heyecanını yaşıyor. Can Yüce, bundan sonraki hedeflerini de anlattı.

22.01.2021-09:58 - (Son Güncelleme: 22.01.2021-09:58)Can Yüce: Dinlemekten Keyif Aldığım Kimse Yok

'Sanki Rüya' şarkısıyla büyük bir çıkış yakalayan, 'Aklım Gider Aklına' şarkısıyla milyonlarca kişinin şarkı listelerinde yer alan Can Yüce, Günaydın'a samimi itiraflarda bulundu. 'Dinlemekten keyif aldığım kimse yok' diyen Yüce, iddialı sözleriyle dikkatleri üzerine çekti.

Can Yücel, '2017 yılında 'Sanki Rüya' şarkısıyla büyük bir çıkış yakaladın, YouTube'da 23 milyona dayanan bir izlenmeye ulaştın. Böyle bir sonuç bekliyor muydun?' sorusuna 'Açıkçası daha fazlasını bekliyordum çünkü sosyal medyada inanılmaz bir ilgi görmüştü. Tabii o zamanlar toyluğuma geldi, yanlış bir yol izledim. Daha iyisini yapabilirdim.' yanıtını verdi. 

Şarkıcının 'Yeni nesil şarkıcılar arasında hangi isimleri beğeniyor, hangilerini kaliteli bulmuyorsun?' sorusuna ise verdiği, 'Birçoğu paranın gücüyle bir şeyler yapıyor ama nereye kadar? Kaliteli bulduklarım var fakat dinlemekten keyif aldığım kimse yok desem yeridir.' yanıtı şaşırttı. 

İLİŞKİLİ İÇERİKLER

YORUM YAZ..

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR