Çabuk Kilo Vermek İçin Pirinç Diyeti

Pirinç lapası diyeti, pirinç lapası diyeti ile zayıflayanlar, pirinç lapası ve tavuk diyeti, pirinç diyeti listesi, pirinç lapası kilo aldırır mı konuları ile ilgili detaylar haberimizde...

07.05.2018-11:21 - (Son Güncelleme: 07.05.2018-11:05)Çabuk Kilo Vermek İçin Pirinç Diyeti

Pirinç lapası diyeti, pirinç lapası diyeti ile zayıflayanlar, pirinç lapası ve tavuk diyeti, pirinç diyeti listesi, pirinç lapası kilo aldırır mı sorularının yanıtı haberimizde...

PİRİNÇ LAPASI İLE ZAYIFLAYANLAR, PİRİNÇ LAPASI KİLO ALDIRIR MI?

Çabuk kilo vermek için pirinç diyeti son zamanlarda en çok tercih edilen diyetlerdendir. Bu diyette pirinç pilavı değil pirinç lapası tüketilmektedir. Lapa diyeti kısa zamanda hızlı kilo verdirmektedir.

Pirinç diyeti dışına çıkmadan 3 günde 2 kilo vermek mümkündür. Pirinç diyetini uygulayan kişilerden günde 1 kilo verdim diyenler de vardır.

PİRİNÇ DİYETİ LİSTESİ

  • 1 çay bardağı pirinç
  • 3 su bardağı su
  • Kekik
  • Kırmızı Pul Biber
  • Nane

PİRİNÇ LAPASI DİYETİ

  1. Pirinç diyeti için öncelikle pirinçleri güzelce yıkayın. Ardından 3 su bardağı suyu kaynaması için tencereye koyun. Pirinç lapasına kesinlikle yağ koymayın.
  2. Kaynayan suyun içerisine pirinçleri ekleyin ve lapa olana kadar kısık ateşte pişirin. Lapanın içerisine kırmızı biber, kekik ve nane ekleyin suyunu çekene kadar bekleyin.
  3. Pirinç lapasını 3 gün boyunca günde 3 öğün taze olarak pişirip tüketin.
  4. Diyeti uygularken mutlaka günde 2 lt su için. Pirinç lapasının yanında 2 kaşık yoğurt tüketebilirsiniz.

YORUM YAZ..

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR