Büyük Umutlarla Gelmişlerdi!

Fenerbahçe'de Başkan Ali Koç'un basın toplantısında Sivasspor maçıyla ilgili futbolculara yönelik kullandığı sözler gündem konusu oldu.

02.06.2021-15:09 - (Son Güncelleme: 02.06.2021-15:09)

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, görev yaptığı dönem içerisinde belki de ilk defa futbolcuları bu şekilde sert bir biçimde hedefine aldı. Başkan Koç, "Şampiyonluk maçına çıkıyorsun, sahada yürüyorsun. Öleceksin öleceksin, o forma herkese nasip olmaz. Kafaya taktığım isimler var, gereğini yapacağım" ifadelerinde bulunmuştu. Başkan Ali Koç'un performansından ve tavırlarından da memnun olmadığı isimler ortaya çıkmaya başladı.

BAŞI SAMATTA ÇEKİYOR

Başkan Ali Koç, Samatta başta olmakla birlikte Tisserand, Lemos, Sosa, Gökhan Gönül, Sinan Gümüş, Ferdi Kadıoğlu, Cisse ve Harun'un performanslarından memnun değil. Bu isimler arasında performans ve tavır olarak ayrılmış olan futbolcular var. Samatta, Tisserand, Lemos, Ferdi, Cisse hem performans hem de tavır olarak Başkan Ali Koç'un gözüne batan isimler arasında. Harun Tekin'un ise performansı takımda kalması için yetersiz bulundu. Bir başka yandan da Caner'in sezon içindeki disiplinsiz tavırları da Başkan'ı bir hayli rahatsız etmiş durumda. Koç, bu futbolcular arasında olanların üstünü çizdi. Fakat yeni teknik ekip ile birlikte yapılacak olan istişareler de etken olacak. Sözleşmeleri bitmiş olan Cisse, Gökhan ve Harun ile de yola devam edilmeyecek.

İLİŞKİLİ İÇERİKLER

YORUM YAZ..

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR