Bülent Uygun'dan Konyaspor Açıklaması

Spor Toto Süper Lig'in 36. Haftasında İttifak Holding Konyaspor ile karşı karşıya gelecek olan Çaykur Rizespor'da hazırlıklar sürüyor.

18.04.2021-19:05 - (Son Güncelleme: 18.04.2021-19:05)Bülent Uygun'dan Konyaspor Açıklaması

Konyaspor karşılaşmasının hazırlıklarını sürdüren Çaykur Rizespor, Spor Toto Süper Lig'de düşme hattından kurtulma hesapları yapıyor.

Alt sıralardan kurtulması için arka arkaya puanlara ihtiyaç duyan Çaykur Rizespor'da karşılaşma öncesi hazırlıklar sürüyor.

Çaykur Rizespor Teknik Direktörü Bülent Uygun, Konyaspor karşılaşmasının hazırlıklarını sürdürdükleri antrenman sonrasında basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.

Teknik Direktör Bülent Uygun, yapmış olduğu açıklamalarda ;

OYUNCULARIMI TEBRİK EDİYORUM

Bütün futbolcu kardeşlerimizi tebrik ediyorum. İnanılmaz bir geri bildirim aldık onlardan. Ne kadar iyi, karakterli bir futbolcu olduklarını, kendilerine sistemsel olarak, taktiksel olarak gerekse psikolojik olarak yaptığımız terapilerle onların yetenekleriyle bu zorlu dönemden çıkmayı başardık. Bunun kalanında mutlaka daha iyi bir performans sergileme mecburiyetimiz var. Girdiğimiz bu periyotta 3 günde 1 maç oynayacağız. Bunun zorluklarını da fazlasıyla biliyoruz. Ben inanıyorum ki yaşadığımız 6 haftalık güzel geçen süreci de bundan sonra kalan 7 maçla en güzel şekilde bitirip, her maçı maçta hazırlanıp, her maçı o maçta analiz edip taktiğini o maçta belirleyip, ondan sonra onun sistemiyle birlikte inşallah büyük Rizespor taraftarının yüzünü güldüren, onları mutlu eden ve onlar için mücadele eden bir takım olarak onların gururu olmaya devam edeceğiz.

EKSİKLERİMİZ VAR AMA KİM HAZIRSA O OYNAYACAK

Çok önemli bir takıma karşı mücadele edeceğiz. Zor bir maç bizi bekliyor. Onlar da çok hoca değişikliği yaptı. İlhan Palut gibi çok değerli genç, idealist bir hocaları var. İyi bir kadroya sahipler, deplasmanda da iyi bir futbol oynuyorlar. Biz kendi evimizde kazanmak ve bu devamlılığı sağlamak adına Allah’ın izniyle kazanan taraf olmak istiyoruz. Bizde pazar sürprizleri bitmez misali bizde her türlü sürpriz var. Dolayısıyla sıkıntı yok. Çalışacağız, hangisi hazırsa o oynayacak. Herkes verilen görevi yerine getirecek. Bugün kimin oynadığı değil, sahada o formayı giyen, o formayla birlikte yüreğini, beynindeki oyun zekasını ve ayaklarındaki yeteneğini sergileyen her futbolcu o gün sahada olacak.

YORUM YAZ..

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR