Bohem Ev Dekorasyonunda Olmazsa Olmazlar

Renklerin ve kuralsızlıkların tarzı olan bohem tarzı evinize uyarlamak istiyorsanız işte size birkaç öneri. Bohem dekorasyon nasıl yapılır? Bohem dekorasyonda vazgeçilmez parçalar nelerdir gelin birlikte bakalım.

24.10.2019-12:24 - (Son Güncelleme: 24.10.2019-12:11)

Farklı tarzlardan mobilyalar, canlı renklerle dolu halılar ya da koltuk örtüleri, antika eşyalar, el örgüsü battaniyeler...Çingenelerin yaşam tarzından ilham alan bohem tarzın cool görünümümü evinize yansıtmak istiyorsanız işte size  öneriler.

BOHEM DEKORASYON TÜYOLARI

Renkli yer minderleri

Bohem dekorasyonda minder olmazsa olmazdır. Oldukça rahat bir izlenim barındıran yer minderleri salaş yaşam tarzına en müsait  parçalardan bir tanesidir. Bilhassa renk ve desenleriyle de bohem stilin umursamaz ruhunu dekorasyona yansıtmaktadır.

Desenli kilimler

 Farklı desen ve renklerdeki kilimleri birbiriyle harmanlayarak  bohem tarzı evde kolayca uygulayabilirsiniz.

Örgü ve danteller

Bizde 80’lerde görmeye alışkın olduğumuz koltuk, sandalye gibi mobilyaların üstündeki örtüler; bohem dekorasyon stilinde renkli örgüler şeklinde karşımıza çıkıyor. Perdelerde de gördüğümüz bu detay, pekçok aksesuarda da kendini gösteriyor.

Egzotik desenler

Bohem dekorasyon tarzı olan bir evin özellikle duvarlarında kuşların,  rengarenk çiçeklerin bulunduğunu görebilirsiniz. Duvar dekorasyonu olmasa da tekstil ürünlerinde de bu desenler kullanılır.

Son Dakika Kadın Haberleri için sayfayı aşağı kaydırın.

YORUM YAZ..

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR