Bizim Hikaye Filiz’in Avukatı Kimdir? Gerçek Adı Ne?

Bizim Hikaye Filiz’in avukatı rolüyle Murat Danacı diziye dahil oldu. Murat Danacı Kaç yaşında nereli ve daha önce nerede oynadığını bu yazımızda detaylı olarak bulabilirsiniz.

11.10.2018-14:34 - (Son Güncelleme: 11.10.2018-14:30)Bizim Hikaye Filiz’in Avukatı Kimdir? Gerçek Adı Ne?

Bizim Hikaye Filiz’in avukatı rolüyle Murat Danacı diziye dahil oldu. Murat Danacı Kaç yaşında nereli ve daha önce nerede oynadığını bu yazımızda detaylı olarak bulabilirsiniz.

Bizim Hikaye Kadrosuna (Filiz’in Avukatı) Beni Affet Dizisinin Cüneyt’i Kim

14 Eylül 2017 Perşembe günü yayın hayatına başlayan Bizim Hikaye dizisi 7 Haziran 2018 tarihinde 37. bölümü ile sezon finaline girdi. Geçtiğimiz sezon Finalinde Filiz’in evinde kendisinin haberi olmamasına rağmen uyuşturucu çıkması ve polislerin yakalaması ile hakim tarafından 17 yıl hapis cezasına çarptırılmıştı. Ancak karar kesinleşmediği için iyi bir avukat ile suçsuzluğunu ispatlamak ister.

Barış, ceza evi aracına Filiz’i uğurladığı sırada bayan bir avukat Barış’ın yanına gelir. Tülay ise baronun gönderdiği avukat sanıp siz yeni avukat mısınız diye sorar. Ancak gelen bayan avukat hayır ben Barış’ın eşiyim deyince işler iyice sarpa sarar. Filiz artık çocukların başında Barış’ın kalmasına müsade etmez ve kendisini kurtaracak bir avukat aradığı sırada Murat Danacı’nın canlandırdığı avukat Filiz’in suçsuzluğuna inanıp onu kurtarmak için elinden geleni yapacak. 

Ä°lgili resim

Peki Murat Danacı kimdir? Kaç Yaşında? Daha önce hangi dizilerde rol adlı? Bu soruların cevapları yazımızda sizlerle.

Temmuz 1976 yılında Manisa ilimizde hayata gözlerini açan Murat Danacı Aslan burcudur. Oyunculuk üzerine Eskişehir de bulunan Anadolu Üniversitesi Devlet konservatuvarı bölümünden mezun olmuştur. İlk kez kamera karşısına 2005 yılında bölüm oyuncusu olarak katılan Murat Danacı 2009 yılında hesaplaşma 2010 yılında ise kalp ağrısı dizileri ile adını duyurmayı başarır.
 
2011 yılında ise ülke çapında tanınan bir oyuncu olmasına neden olan Star TV ekranlarında yayınlanan Beni affet adlı günlük dizide Cüneyt karakterini başarı ile canlandırmıştır. Bizim Hikaye adlı dizi de Filiz’in avukatı rolü ile gelmeden önce en son Beni Affet dizisinde oynadı. Şu an 42 yaşında olan Murat beyi bölüm oyuncusu olarak Bizim Hikaye de izleyeceğiz.

 Son Dakika Magazin Haberleri için aşağı kaydırın.


YORUM YAZ..

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Modal