Bircan Bali’den İrem Derici’ye “LEŞ” Sözü

Her yaptığı ve söylediğiyle olay olan İrem Derici’ye Bircan Bali’den ayar geldi. Bircan Bali sunucusu olduğu televizyon programında İrem Derici’ye “sağda solda konuşma” diye çıkıştı.

12.03.2021-10:19 - (Son Güncelleme: 23.11.2021-17:01)Bircan Bali’den İrem Derici’ye “LEŞ” Sözü

Söylemezsem Olmaz isimli magazin programının sunucusu olan Bircan Bali, İrem Derici’nin çocukluk fotoğrafını gördüğünde küplere bindi. Sinirlendiği konuyu anlatmaktan çekinen Bali, üstü kapalı biçimde İrem Derici’ye gönderme yaptı. Magazin programı yorumcusu Bali, “Sağda solda konuşma. Beni ara teşekkür et tamam mı aşkım?” diyerek canlı yayında çıkıştı. 

BİRCAN BALİ DERİCİ’Yİ KARŞISINA ALDI 

Yorumcusu olduğu magazin programında İrem Derici’ye sitemde bulunan Bali, sinirlendiği olayın detayına girmeden ağır sözler sarf etti. Bircan Bali programda; Arkalarından konuştuğun insanları arayıp dert yanma. Beni konuşturma. İnsanların arkasından konuşup konuşup… Leş!” ifadelerini kullandı. 

BİRCAN

İREM DERİCİ’YLE KAVGA EDENLER KERVANINA YENİSİ EKLENDİ

Türkiye’nin pop yıldızlarından biri olan İrem Derici, açık sözlülüğü ve kullandığı argo diliyle çıkış yaptığı ilk günden beri dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor. Derici’nin küsüp barıştığı arkadaşlıklarına ise her gün yeni bir isim daha ekleniyor. Bircan Bali’nin Seren Serengil ile sunucusu olduğu “Söylemezsem Olmaz” programında ise geçtiğimiz zamanlar bir tartışma daha meydana gelmişti. Ünlü şarkıcı Serengil ve Bali’nin sunucusu olduğu program hakkında “Boş yapıyorlar” ifadesini kullanması fitili ateşlemiş ve tartışmalar büyümüştü. Bunun üzerine Seren Serengil, “İrem şarkıcı falan değil. Son derece avam ve kalitesiz bir konuşma tarzına sahip” sözleriyle Derici’yi hedef almıştı. 

İrem Derici’yle bir küsüp bir barıştığı ünlüler kervanına ise Serengil’den sonra Bali’nin de gireceği gözüküyor. Her söylediği olay olan şarkıcı İrem Derici’nin ise Serengil’den sonra Bircan Bali’ye ne cevap vereceği merak konusu…

YORUM YAZ..

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Modal