Tayland'daki Phetchabun bölgesinde yer alan bir tapınakta kan dondurucu bir olay yaşandı. Tapınağa ziyarete gelen 36 yaşındaki Naiphum Promratee, orada tutulan bir ayının bulunduğu çukur alana, halat yardımıyla bir pirinç kasesi uzattı. Ayının pirince ulaşmasına izin vermeyip oyun oynamaya başlayan turist, hayvanın sinirlenmesine neden oldu.

YAŞLI ADAMI UZUN SÜRE HIRPALADI!

Bir anda arka ayaklarının üzerine kalkıp Promratee'yi yanına çeken hayvan, çevredekilerin gözleri önünde 36 yaşındaki adamı uzun süre hırpaladı. Tapınaktaki diğer ziyaretçilerin sopa ve su dolu kova ile müdahalesi sonuçsuz kaldı. Saniye saniye video kaydına alınan olayda tapınak görevlilerinin olaya müdahale etmesi uzun zaman aldı.

VAHŞİ AYIYI KİMSE DURDURAMADI!

Kafesinin içinde adamı parçalamaya başlayan ayıya, dakikalar sonra bir görevli müdahale etti ve bilincini kaybetmeye başlayan adamı vahşi hayvanın pençelerinden kurtardı. Süratle ayının bulunduğu alandan çıkarılan turist, görevliler tarafından sürüklenerek bir kamyonetin arkasına yüklendi. Hastaneye kaldırılan 36 yaşındaki adam, yaşadığı vahim olay sonrası mucizevi bir şekilde hayatta kalmayı başardı.