Beyaz Futbol ne zaman, saat kaçta yayınlanıyor? 2024 Beyaz Futbol hangi günler ekranlara geliyor? Beyaz Futbol’da (Derin Futbol) kimler var?

Türkiye’nin sevilen spor programlarından Beyaz Futbol’un hangi günler ekranlara geldiği ve saat kaçta başladığı gibi sorular merak ediliyor. Peki Beyaz Futbol ne zaman, saat kaçta yayınlanıyor? 2024 Beyaz Futbol hangi günler ekranlara geliyor? Beyaz Futbol’da (Derin Futbol) kimler var? İşte soruların yanıtları…

12.02.2024-12:50 - (Son Güncelleme: 12.02.2024-12:50) Beyaz Futbol ne zaman, saat kaçta yayınlanıyor? 2024 Beyaz Futbol hangi günler ekranlara geliyor? Beyaz Futbol’da (Derin Futbol) kimler var?

Beyaz TV kanalında yayınlanan ve sunuculuğunu aynı zamanda futbol spikeri olan Ertem Şener’in yaptığı Beyaz Futbol’un yayın bilgileri, izleyenler tarafından merak edildi. Süper Lig’de 4 büyüklerin oynadığı maçları yorumlayan ve zaman zaman komik anlara sahne olan sevilen programın ne zaman ve hangi günler ekranlara geldiği, hangi isimlerin yer aldığı sorusu araştırılıyor. Peki Beyaz Futbol ne zaman, saat kaçta yayınlanıyor? 2024 Beyaz Futbol hangi günler ekranlara geliyor? Beyaz Futbol’da (Derin Futbol) kimler var?

Beyaz Futbol hangi günler, saat kaçta yayınlanıyor?

Beyaz Futbol, her hafta Cumartesi, Pazar ve Pazartesi günleri olmak üzere üç defa Beyaz TV ekranlarında saat 23.30’da yayınlanıyor. Pazartesi günü yayınlanan program Derin Futbol adıyla izleyenlerle buluşuyor.

Beyaz Futbol

Beyaz Futbol’da (Derin Futbol) kimler var?

Beyaz Futbol veya Pazartesi günleri yayınlanan adıyla Derin Futbol’da sunucu olarak Ertem Şener yer alırken spor yorumcuları olarak Sinan Engin, Ahmet Çakar, Abdülkerim Durmaz ve Rasim Ozan Kütahyalı yer alıyor. Derin Futbol günlerinde genellikle bu isimlerden sadece birisi ekranlarda bulunuyor.

Beyaz Futbol nasıl canlı izlenir?

Beyaz Futbol’da Galatasaray, Fenerbahçe, Beşiktaş ve Trabzonspor’un oynadığı karşılaşmaların ardından yorumlar yapılıyor ve tartışmalı pozisyonlar spor yorumcularınca değerlendiriliyor. Beyaz Futbol’u canlı izlemek için Beyaz TV’nin internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Kürşat Muratcan Kılıç
kursat@haber365.com.tr
YORUM YAZ..

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

En Çok Okunanlar

Modal