Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi'den Galatasaray ve Fikret Orman Açıklamaları!

Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi'den eski başkan Fikret Orman ve Galatasaray'ın yapmış olduğu sponsorluk anlaşmaları, Riva'nın satışı ile ilgili çok konuşulacak açıklamalarda bulundu.

13.10.2021-15:31 - (Son Güncelleme: 13.10.2021-15:31)Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi'den Galatasaray ve Fikret Orman Açıklamaları!

Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Beşiktaş'ın Başkanı Ahmet Nur Çebi, Spor Türkiye Youtube kanalında yayınlanan 'Orta Çizgi' programında gündeme dair çok çarpıcı açıklamalarda bulundu.

AHMET NUR ÇEBİ'DEN ÇOK KONUŞULACAK AÇIKLAMALAR!

Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, yapmış olduğu çok konuşulacak açıklamalarda ;

STADYUM İSMİMİZ İKİ YIL DAHA VODAFONE

Stat isim hakkımız iki yıl daha Vodafone’a bağlı. Vodafone, göğüs sponsorluğunu bıraktı ve Beko’yu cazip paraya 3 yıllığına getirdik. 

GALATASARAY RİVA'YI SATARAK AYAKTA DURUYOR

Forma sırt sponsorluğuna Aksa’yı 3 yıl, kol sponsorluğuna Güriş’i 3 yıl, şort sponsorluğuna Sompo’yu ve amatör branşlara da HDI Sigorta’yı getirdik. Locaların hepsini çok iyi sattık ve geldiğimizde yarıdan fazlası boştu. Galatasaray, Riva’yı satarak ayakta duruyor ama biz bir şey satmadık.

YAPTIKLARIMIZDAN BÜYÜK DAHA NE PROJE OLABİLİR

İlk geldiğimiz sene şampiyon yaptık ve Şampiyonlar Ligi gelirini düşük bütçeli bir takımla elde ettik. Bütçemiz 30 milyon Euro’ydu. Amatörlerin hepsini bütçe kontrolüne aldık. Bunlardan büyük ne projesi olabilir.

FİKRET ORMAN ZARAR VERMEYE DEVAM EDİYOR

Eski yönetim her şeyi çok güzel yapmış gibi trol hesaplara para verip yazdırıyor. Konuları Divan Kurullarında konuşmayı tercih ediyorum. Fikret Orman, onu bunu eve çağırıp yalan yanlış şeyler söyleyince biz de Divan Kurulu’nda cevap vermek zorunda kalıyoruz. Mustafa Cengiz, yeni başkana Beşiktaş’taki gibi kötü bir miras bırakmadı. Art niyetli Beşiktaş düşmanları hala zarar vermeye devam ediyorlar.

YORUM YAZ..

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Modal