Beren Saat ve Kayınvalidesi Arasındaki Gerginlik Son Buldu!

Kenan Doğulu ile 6 yıldır evli olan güzel oyuncu Beren Saat'in, bir dönem aralarında sorun olduğu iddia edilen Doğulu'nun annesi Serpil Doğulu ile arasının düzeldiği söyleniyor.

06.05.2021-15:30 - (Son Güncelleme: 06.05.2021-16:20)Beren Saat ve Kayınvalidesi Arasındaki Gerginlik Son Buldu!

Beren Saat 35'inci doğum gününde sosyal medya hesabında bir mesaj yayınlamış, Saat'in sert sözleri evliliğinde sorunlar yaşadığı dedikodularına sebep olmuştu. Bir süre ayrı evlerde yaşayan çift, 9 aylık ayrılığın ardından ilişkilerine ikinci bir şans vermişti. Ayrılık döneminde Kenan Doğulu'nun ailesiyle arasına da mesafe koyan Beren Saat’in aile ilişkisi de düzelmiş görünüyor.

AYLAR SONRA BİRLİKTELER

Şubat ayında Instagram'da kayınvalidesi Serpil Doğulu'nun doğum gününü paylaşan Beren Saat, önceki gün de Canan Doğulu için yeni yaş mesajı yayınladı. Doğulu'dan 'kız kardeşim' diyerek bahseden Beren Saat'e karşılık gecikmedi.

Doğum günü fotoğrafını sayfasında takipçileri ile paylaşan Canan Doğulu, altına şu notu düştü: ‘Aslında bu fotoğrafta epey eksiğiz. Ailemizin diğer yarısıyla yasaklar sebebiyle yan yana değiliz ama kalp kalbeyiz.. Yeni yaşımda tek dileğim özgürce bir araya gelebildiğimiz, birbirimize çekinmeden sarılabileceğimiz, hayatı sevdiklerimizle doya doya paylaşabileceğimiz, bütün kötülüklerin geride kaldığı sağlıklı günlere bir an önce kavuşabilmek...’

Beren Saat ile Serpil Doğulu, aylar sonra aynı karede olması dikkatlerden kaçmadı.


İLİŞKİLİ İÇERİKLER

YORUM YAZ..

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR