Kanalı değişen Benimle Söyle şarkı yarışması bundan sonra Fox TV'de yayınlanacak. Sevilen yarışmanın ilk fragmanı yayınlandı. Tüm dünyada yayınlanan All Together Now formatı olarak Türk televziyonlarında yayınlanacak Benimle Söyle fragmanı yayınlandı. Peki, Benimle Söyle formatı ne, jüri üyeleri kimler, ne zaman başlayacak?

'Benimle Söyle' şarkı yarışmasının sunuculuğunu Enis Arıkan üstlenirken, sürpriz isimler 100 jüri  üyesine kaptanlık yapacak.

100 kişilik jüriden öne çıkan isimler ise şöyle; şarkıcı ve oyuncu Ayta Sözeri, Manga grubunun solisti Ferman Akgül, Kurtalan Ekspres’in kurucusu Ahmet Güvenç, Sattas grubunun solisti Orçun Sünear, duayen Türk müziği sanatçısı Melihat Gülses, gitarist Gür Akat, opera sanatçısı Cenk Bıyık, şarkıcı ve klip yönetmeni Metin Arolat, Dj Nikki Wild, operacı ikizler Sinem - Didem Balık, stilist Çiğdem Doğu, müzikal oyuncusu Nebi Birgi, piyanist Mine Mucur, türkücü Hüseyin Kağıt, Ankaralı Yasemin, müzik okulu yöneticisi ve TV programcısı Yelda Kırçuval, oyuncu ve müzisyen Cem Kılıç ve her biri farklı yetenek ve performanslara sahip olan şarkıcılar; Gülçin Ergül, Rojin, Nuri Harun Ateş, Can Oflaz, Seçil Gür, Ekin Su, rockçı imam Ahmet Muhsin Tüzer...