Benden Ne Olur Filminin Konusu Ne?

Medyapım imzalı Benden Ne Olur filminin gösterimi pandemi sebebi ile durmuştu. Filmin yapımcısı Medyapım’dan güzel haber geldi. Peki, Benden Ne Olur ne zaman yayınlanacak? Benden Ne Olur oyuncuları kimler?

23.06.2021-16:55 - (Son Güncelleme: 23.06.2021-16:55)Benden Ne Olur Filminin Konusu Ne?

Aslı Kızmaz’ın kitabından uyarlanan Benden Ne Olur filmi izleyici karşısına çıkmayı bekliyordu. Pandemi sebebi ile ertelenen filmin yapımcısından haber geldi. Yapım şirketi Medyapım filmin çok yakında seyirci ile buluşacağını müjdeledi.

Benden Ne Olur filminin başrollerinde Hazal Kaya ve Onur Tuna bulunuyor. Medyapım haberi Hazal Kaya ve Onur Tuna’nın fotoğraflarını ‘Yüzünüzü bu ikili gibi güldürecek güzel haberlerimiz çok yakında!’ notu ile paylaştı. Filmin yayın tarihine dair net bir paylaşım yapılmadı. Ama Medyapım'ın bu paylaşım ile filmin yakında vizyona girecek olduğunu müjedelediği konuşuluyor. Filmde Hazal Kaya Sertab karakterini canlandırırken, Onur Tuna ise Soner karakterine hayat verecek.  Benden Ne Olur oyuncu kadrosunda; Hazal Kaya, Onur Tuna, Enis Arıkan, Selin Şekerci, Nur Fettahoğlu, Elçin Afacan bulunuyor.

BENDEN NE OLUR KİTAP KONUSU NEDİR?

Aslı Kızmaz’ın ‘Benden Ne Olur’ kitabından uyarlanan filmde, kitaptaki gibi Sertab karakterinin hayatı anlatılacak. Henüz filmin kitaptaki hikâyeye ne kadar bağımlı kalacağı belli olmasa da izleyiciler kitabın konusunu da araştırıyor. Kitapta Aslı Kızmaz’ın hayat hikayesinin bir kısmı anlatılıyor. Kitapta hayatında büyük işler başaran kadınları eleştiren ve hayattaki yerini sorgulayan gözü kara Sertap’ın hikayesine yer veriliyor. Kitapta hem aşk, hem eğlence, hem de iş hayatını bir arada aktaran Aslı Kızmaz, bu hikayeyi esprili bir dille okurlarına sunuyor.

ASLI KIZMAZ KİMDİR?

Aslı Kızmaz, oyuncu İlker Kızmaz’ın eşidir. İlker Kızmaz, özellikle Aşk-ı Memnu dizisindeki Nihat karakteri ile ünlenmişti. Aslı Kızmaz 9 Eylül Üniversitesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri mezunudur. Üniversiteden sonra yurtdışına giderek Dudley College’de bir yol boyunca eğitim aldı. Kızmaz; dijital medya, pazarlama ve reklam gibi sektörlerde çalıştı ve şirket kurucusudur. Özellikle sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla tanınan Kızmaz; ev hayatını, iş hayatını paylaşıyor. Enis Arıkan ile arkadaşlıkları ve yaptıkları paylaşımlarla da çok konuşuluyor. Hamileliği sırasında açtığı youtube kanalında çektiği videoları takipçi kitlesi ile paylaşıyor. Aslı Kızmaz ve İlker Kızmaz'ın Naz isimli bir kızları var. Aslı Kızmaz, sosyal medya hesaplarında kızı ile ilglili paylaşımlarda da bulunuyor.

Kızmaz, 2019 yılında ‘Benden Ne Olur’ kitabını çıkardı. Daha sonra ise ‘Olmasa da Olur’ kitabını yazdı. Aynı zamanda dijital ajans olan ‘akadigital’ ajansının ve bir kıyafet markası olan ‘dreambeybidream’ markasının kurucusudur. Aslı Kızmaz bir dönem boyunca televizyonda öğle kuşağı programı da sundu. 

Aslı Kızmaz, sosyal medya hesaplarından 'Benden Ne Olur' filmine ait gelişmeleri de paylaştı. Kendi hikayesini anlattığı kitaptan uyarlanan filmde başrolü Hazal Kaya'nın oynayacak olması için de çok mutlu olduğunu her fırsatta söylüyor. Kızmaz'ın filmin kitaba uygun ilerlemesi için titizlikle çalıştığı da biliniyor.

YORUM YAZ..

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Modal